PDA

Zobacz pełną wersję : PILNE - co to moze byc?



alice
10-06-2012, 05:48
Mam pilna sprawe, mam taki natlok dzialan w tej chwili ze naprawde nie moge poszukac w archiwum itp... A jutro (w poniedzialek) rano o 7 wyjezdzam wiec potrzebuje
Mianowicie wczoraj znajoma przyniosla mi malego czerwonolicego ktorego sasiad znalazl na rynku jej osiedla :o jakas swinia go wywalila... Zrobilam mu wczoraj na szybko pseudo terrarium, za chwile bede przygotowywac mniejsze jak wymysle z czego zrobic wysepke ale nie o to chodzi..
Maly wyglada w sumie na PRAWIE zdrowego z malym wyjatkiem na glowce ma jakies biale plamki i nie wiem co to jest... Chcialabym jeszcze na koniec poinformowac osobke co bedzie dokarmiac zwierzaki przez czas mej nieobecnosci co do nowego mieszkanca do karmienia ale martwi mnie czy te 2 tygodnie moge zostawic malego bez opieki lekarza?


Jeszcze raz sorki bo pewnie temat sie powtarza ale naprawde nie mam jak teraz tego poszukac :( trzeba sie popakowac itp.... wiec moge tylko zbierac maile co chwile i w razie czego wiedziec co i jak...

poczta
10-06-2012, 07:28
witam
jesli chodzi o biale plamki to jak przypuszczam są one wokół oczu nie jest to zbyt duzy problem wystarczy trzymac go w czystej wodzie i podawac mu witamine (chyba) A, choć w skrajnym przypadku moze hyba nawet stracić wzrok
pozdrawiam

alice
25-06-2012, 01:19
ok juz nieaktualne... jak to pisalam bardzo sie martwilam ale to nie bylo najwieksze zmartwienie jak sie okazalo maly spryciarz jeszcze w ta sama noc jak wyjechalam uciekl z pseudo terrarium jakie mial na 2 tygodnie i wybral sie na wycieczke.. Przez 2 tygodnie byl szukany przez osobke dokarmiajaca wszystkie me zwierzaki, ale nie znalazla go :(
Wczoraj wrocilam i znalazlam go w pierwszych minutach zagladania tu i owdzie, jak sie okazalo przezyl (uffff) i teraz patrze sobie nie ma zadnych plamek ani nic. Czuje sie dobrze, glodny jak cholera zaraz lece do sklepu po jakies papu bo wszystko sie w domciu skonczylo..

Chyba go nazwe imieniem jakiegos slynnego uciekiniera huehuehuehue

pozdrowki

Jojek
28-06-2012, 12:36
aLiCe napisał(a):

> Chyba go nazwe imieniem jakiegos slynnego uciekiniera
> huehuehuehue

np. Dr. Richard Kimble

:)

alice
29-06-2012, 03:52
jak narazie propozycje sa
Rambo (buhahaha)
Komandos
Kamikadze <--- pomysl mamy

tylko czemu komandos kojarzy mi sie z winem a kamikadze z mym ulubionym mini drineczkiem to nie wiem huehuehue


ktos ma jeszcze jakies propozycje?

42d3e78f26a4b20d412==