PDA

Zobacz pełną wersję : Co można hodować w małym faunaboxsie?



Henio100
02-11-2013, 10:08
Witam wszystkich!!! MAm faunaboxsa o wymiarach długość 15cm. , szerokość 8cm. , wysokość 10cm. Co w nim można chodować??? Szczegulnie z krajowej fauny. NApiszcie od razu wymagania tego zwierzaka. POzdrawiam i dziękuje!!!

adamos
03-11-2013, 02:59
moze jakas larwa kruszczycy
a jak nie kanibale to ze 2szt

sErGiEjOo
03-11-2013, 03:20
moze larwy muchy tz pinka ??

Dominik1
03-11-2013, 05:33
po co po nim jeździcie ?!? niemożecie mu napisać aby kupił do niego owadów w stylu modliszka , zuki , niedużego pajączka , maleńkiego gekonika(młodego płaczacego lub pigmejskiego) na początek czy też jakieś pluskwiaki ,patyczaki i co tam jest jeszcze z małych zwierzątek? - i sprawa załatwiona ma odpowieć na swoje pytanie + możecie mu powiedziec aby kupywał terra dla zwierząt a nie zwierzęta dla terra

Awikularia
03-11-2013, 10:09
Hm, nie mam zadnej kliki (extra pomysl :/), a wazeliniarstwo obchodzi mnie tyle, co zeszloroczny snieg. Po prostu odpowiedzialam na pytanie - 14-latek zapytal, co moze hodowac w malym fauna-boxie z UWAGA: KRAJOWEJ FAUNY. Jakie pytanie, taka odpowiedz -> to soltysie ciebie tez dotyczy. No bez przesady, isc do lasu, zlapac cokolwiek i wsadzic do pudelka to byle młotek potrafi. A zainteresowac sie samemu, poczytac, nie łaska? Wy wszyscy, specjalisci, nie macie zamiaru poczytac o zwierzetach chronionych, marza sie wam w terrariach (pardon, pudelkach) jaszczurki zwinki oraz salamandry plamiste - no bo zlapanie jest za darmo, a wy nie macie pieniedzy na drogie hobby, po co wydawac kase, skoro mozna zlapac itd., itp. A potem jeden z drugim sie czepia, ze dostaje glupie odpowiedzi.....

Biber
03-11-2013, 10:36
[...]do tego terra to mniejsze pająki i patyczaki może być też na jakieś młode slimaki chyba :]

42d3e78f26a4b20d412==