PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc.. Opinie.. i..



Unit
02-11-2013, 11:03
Czesc Wszystkim na poczatku napisze iz postanowilem wziasc sie w garsc i zajac swojim legwanem na maxa. Pierwsza rzecza ktora musze zrobic jest to ze musze zrobic dla niego terrarium bo to co mam jest za male. Terra jakie chce zbudowac bedzie mialo nastepujace wymiary tzn: 210 wys. 140 dł. i okolo 80 szer. jak myslicie czy takie starczy juz do konca dla mojego legwana ktory mierzy okolo 90 cm. ??
Nastepnie chcial bym prosic o porady tzn, z czego najtaniej zrobic ( iz jestem uczniem i nie mam zabardzo dostepu do pieniedzy ) jakie dac wysposazenie czym jalepiej sklejic szybe, jaka gruba powinna byc itp, prosze o pomoc. Czy moge jakas stara szafe przerobic na terrarium i co w tedy musial bym zrobic z nia. Bardzo prosze o pomoc, jest to dla mnie bardzo wazne. Z góry dziekuje wszystkimz a pomoc i pozdrawiam, daje wam slowo ze juz wiecej niezaniedbam swojego legwana przemyslalem kilka rzeczy i musze to zrobic nie tylko dla siebie ale i dla niego...



Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziekuje za pomoc...


Moze macie jakies projekty terrarium bym bardzo prosil ..

Imperator
02-11-2013, 12:51
Moim zdaniem najtaniej będzie zrobić terra z płyty OSB.Tylko pamiętaj aby ją odpowiednio zabezpieczyć.Poszukaj o tym w wyszukiwarce było tego dużo na forum.


Pozdro
IMPERATOR.

42d3e78f26a4b20d412==