PDA

Zobacz pełną wersję : odrobaczenie w Warszawie



agnieszkaw
13-08-2012, 06:44
Chcę odrobaczyć mojego żółwia – dzwoniłam do kilku punktów analitycznych w Warszawie – nigdzie badają kału zwierząt. Może prowadzą takie badania dla zwierząt???

pepre
13-08-2012, 16:00
zglos sie do anna-zoo w jankach tam jest wet. spec od gadow. pani maluta, napewno ci pomoze

Magda Kusiak
14-08-2012, 12:45
Skoro post jest a propos odrobaczania, to tu zadam swoje pytanko. Mój żółw jest u mnie od roku z kawałkiem i zaraz po kupieniu był odrobaczony. Od tego czasu nie miał kontaktu z innymi żółwiami, właściwie cały czas spędzał w terrarium w domu lub na balkonie. Czy mógł zarobaczyć się w jakiś sposób ponownie?

Aleksander
15-08-2012, 09:08
Jeśli wychodziłaś z nim na zewnątrz i jadł jakieś roslinki "prosto z gleby", to warto po lecie odrobaczyć żółwika, tak na wszelki wypadek. Jeśli coś mu zrywałas z ziemi, to tez warto: wiadomo- ślady jakis odchodów na liściach itp. My mamy taki środek odrobaczający, niestety nie wiem, jak się nazywa, który dostalismy od weterynarza i który podajemy mniej więcej raz na tydzień z jedzeniem, niewielką ilość dla każdego żółwia. Ale raczej pójdziemy na konsultację w sprawie jesiennego odrobaczenia.

Pozdrawiam
Natalia

42d3e78f26a4b20d412==