PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie światło u czerwonolicego?



BoGuS
09-12-2012, 22:33
Jakich najlepiej użyć żarówek/świetluwek ?
Jakiego promieniowania potrzebuje czerwonolicy?

MataManX
10-12-2012, 00:33
co kilka postów się to przewija zajrzyj do posta o ropti glo 5.0 a na przyszlość czytaj to co piszą inni zanim coś napiszesz na forum mniej będzie wtedy postów 1000 razy wałkujących to samo

marix
10-12-2012, 02:46
Nie opieprzaj go. Kazdy, kto pierwszy raz wchodzi na takie foruum, najpierw dzieli sie wlasnym problemem, a potem dopiero przychodzio mu do g?owy, ze inni mogli juz o tym pisac.

LordLuj
10-12-2012, 02:49
Bogus. Poczytaj wszystko jest na tej stronce: http://jojek.klub.chip.pl/hobby/index.html

krist
10-12-2012, 03:01
No nie każdy... ja zanim cos napisałem trzy tygodnie wałkowałem nowe i stare posty, nie tylko na tym forum, o opisach żółwi na wszystkich dostępnych stronach nie wspomne, po części podzielam irytacje MataManX'a a zdrugiej strony i Ty masz racje ktoś zadaje pyt. należy mu się odpowiedz, najważniejsze aby nowi na forum się nie zrażili. więc tak najlepsza świetlówka to np. Repti Glo 5.0 do tego nad częścią lądową zwykła żarówka lustrzanka tak aby gadzina mogła się pod nią wygrzewać... szczegółowych info. prosze szykać w starszych postach i opisach a dowiesz się znacznie więcej na ten i inne tematy (równie ważne)

42d3e78f26a4b20d412==