PDA

Zobacz pełną wersję : Życzenia dla terrarystów>



BRAKUS
07-11-2013, 14:32
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składam Wam wszystkim, moi mili terraryści, dużo zdrowia, spełnienia marzeń, sukcesów terrarystycznych i niech w Waszych terrariach gości zawsze dostatek.
BRAKUS

ROCES
07-11-2013, 15:14
dzieki wzajemnie, ale ja tylko czekam az sie ktos doczepi ze nie ten dzial :)

Luzi
07-11-2013, 18:44
Dziekujem za zyczenia
Zycze wiele szczescia

DEXiu
08-11-2013, 01:37
I wzajemnie :) Chociaż może ciut za wcześnie jak na życzenia bożonarodzniowe ale nie szkodzi ;)

ironkapela
08-11-2013, 02:40
Nie ten dzial ;) Ja rowniez zycze Tobie jak i wszystkim Wesolych Swiat :D

Snapek
08-11-2013, 05:52
Też chcę sie dołaczyć do życzeń . Pogodnych świąt i szczęśliwego nowego roku
życze wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!

InneCzasy
08-11-2013, 07:56
Skoro Wszyscy - to i ja zycze Wam Wesołych Świat, dziś wieczorem smacznej choinki i wesolutkiego karpia. Oby się wam w terrariach mnożyło ( poza roztoczami :D ) i wszystkiego naj :D
A admina proszę o przeniesienie wątku do innego działu :D

Snuk
08-11-2013, 10:29
Nawzajem i...:)
Z okazji swiat zycze:
wszystkiego co najlepsze, szczescia w zyciu osobistym, sukcesow w pracy, dobrego zdrowia, domku z basenem, eleganckiej limuzyny, samych zwyciestw, spełnienia marzen, milych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciol, niewyczerpanych pokladow energii, usmiechu na co dzien, drogi uslanej rozami, genialnych pomyslow, slodkiego, milego zycia, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyslnych wiatrow, gorącej milosci, swietego spokoju, zadnych trosk, powodzenia u plci przeciwnej, wysokich lotow, rzeskich porankow, pomyslnosci, trafnych
decyzji, intuicji w interesach, prezentow od losu, duzego lozka, pekatego portfela, szerokiej drogi, milego szefa, jasnosci umyslu, niebanalnych wyzwan, milych snow, pewnosci siebie, wielkiej fortuny, wielu usmiechow, biletu do nieba, pelni zycia, wielu niezapomnianych chwil, duzo slonca, olimpijskiej kondycji, jak najmniej zmartwien, wyjscia z kazdej sytuacji, stu lat zycia, wielu ciekawych znajomosci, wiecej życia w życiu, wielkiej przygody, zlotej rybki, zimnego piwa, silnej woli, ambitnych planow, gwiazdki z nieba, i wszystkiego naj naj.

micgekon
08-11-2013, 12:16
No to ja też się dołączam do życzeń i życzę jeszcze aby dzisiaj w nocy każdy usłyszał same miłe słowa od swoich podopiecznych :)

42d3e78f26a4b20d412==