PDA

Zobacz pełną wersję : czerwonolicy...



skorp
29-03-2013, 12:41
jakieś 4 dni temu ojciec zabrał mojego żółwia do pracy gdzie mają oczko wodne... na okres wakcji, sa tam ryby zaby jedzenia nie brakuje jest to spore oczko wodne i jeśli żółw spędzi tam dłużysz o kres czasu to gdy z powrotem wezme go do akwarium 100l nie odbije się to w jakis sposób na nim? wydaje mi sie ze taka zmiana właśnie mogła by na niego źle wpłynąć i czekam na wasze propozycje co powinienem zrobić pozwolić mu się cieszyć tą chwilowa wolnością czy z powrotem wziaść go do domu..

sory ze nie sprawdzałem w wyszukiwarce podobnego posta a pewnie i taki była ale nie mam teraz zabardzo dostępu do internetu
z góry dzięki za odpowiedzi:D

MataManX
29-03-2013, 13:22
Raczej nie powinno to źle wpłynąć na żółwia okres letni spędzony na powietrzu przy naturalnym promieniowaniu jest jak najbardziej wskazany. Jeśli oczko jest zabezpieczone itd itp to powinien być w nim szczęśliwy.
Mam tylko jedną wątpliwość czy powinien być wynoszony już teraz w końcu w terra ma wysoką temperaturę a tu nagle został przeniesiony do temperatury o dobrych klikanaście stopni niższej. Może to się nie odbić na jego zdrowiu w ogóle ale istnieje możliwość że stanie się to powodem przeziębienia lub zapalenia pluc.

skorp
30-03-2013, 09:04
ok thx jutro chyba wezme go z tamtąd i poczekam aż sie ociepli....

42d3e78f26a4b20d412==