PDA

Zobacz pełną wersję : ZGROZA !!!



bruenor
02-04-2013, 04:18
http://www.se.com.pl/iso/dzisiaj/wiadomosci/kraj/kraj_1.shtml

a w skrócie:

" (...) Wodno-lądowy gad doprowadzał swego właściciela Edwarda Płonkę (54 l.) do szału. Żółwica zamiast siedzieć przy ogrodowym oczku wodnym uciekała bowiem w pobliskie zarośla. Poseł postanowił ujarzmić niepokornego zwierzaczka.

Jak pomyślał, tak i zrobił. Jednemu ze swoich pracowników polecił przewiercić skorupkę Łucji. (...)

(...) - Wziąłem wiertło jedynkę i koło nogi z tyłu przewierciłem skorupkę, tak jak sobie pan poseł życzył - opowiada Krzysztof Z. (22 l.), były pracownik warsztatu samochodowego parlamentarzysty. - Pracodawca kazał, pracownik słuchać musiał. Potem przywiązana za żyłce siedziała cały czas przy sadzawce.

Kilka dni po akcji ujarzmiania (wiercenia żółwia) po ulewnym deszczu woda w sadzawce przybrała. Łucja zaplątała się w zbyt krótką żyłkę i zaczęła tracić przytomność.

- Zaczęła się najzwyczajniej w świecie topić - mówi Krzysztof Z.

Jak wynika z relacji świadków, poseł wraz z rodziną próbował ratować gada. Wystraszoną Łucję reanimowano, machając m.in. jej kończynami. (...)

(...) - Potem podobno zdechł - mówi inny były pracownik posła Płonki.

- Nieprawda - dementuje Edward Płonka. - Żółw żyje, ma się świetnie - zapewnia parlamentarzysta.

Pokazał nam go wczoraj. - Zarosło mu już. On był mniejszy, dziś ma 15 cm średnicy. Otworek był średnicy żyłki wędkarskiej, to było na samym brzeżku tam gdzie rozrasta się pancerz, gdzie nie było ciała - opowiada poseł Płonka. - Skorupa żółwia jest jego żywą częścią - mówi zbulwersowany Adam Hryniewicz, kierownik herpetarium z warszawskiego zoo. - To nic innego, jak po prostu kość, kręgosłup. Jeśli ktoś próbuje wiercić dziurę w skorupie zwierzaka, wyrządza mu wielką krzywdę. . Człowiek, który postępuje w taki sposób, znęca się nad zwierzętami. (...)"


NIE JESTEM ZWOLENNIKIEM "SE" NIE JESTEM ANI ZA ANI PRZECIW "PO"

JESTEM CZŁOWIEKIEM, KTÓRY OPIEKUJE SIĘ ŻÓŁWIEM CZERONOLICYM - WEDŁUG MNIE NIKT NIE JEST WŁAŚCICIELEM ŻADNEGO ZWIERZĘCIA A TYLKO JEGO OPIEKUNEM, (CHOĆ CZASEM UŻYWAM TEGO SŁOWA)

PROPONUJĘ BY W TEJ SPRAWIE ZŁOŻYĆ GRUPOWE DONIESIENIE DO PROKURATURY!

bruenor
02-04-2013, 04:31
... a tak przy okazji....

witam po urlopie ;)

marix
02-04-2013, 05:06
Poslowie w ogole maja dobre pomysly...
Plonka (PO) zawsze by? w czolowce autorów nieszablonowych pomyslow i byl z tego dumny. Chcial np. zmienic polski hymn na bardziej nowoczesny...
I ciekawe, co by wymyslil, gdby mu kazali pilnowac jencow w Iraku.

MataManX
02-04-2013, 07:03
Widać inteligencje naszych parlamnetarzystów nie powinien nawet rządzić na wsi kurzą fermą!!! Skurwiel poprostu !!! Przez dupę bym mu żyłkę przeciągnoł i podtopił !!!

Paulazz
02-04-2013, 08:05
eh burżujska świnia ... tylko że nawet splunąć na niego szkoda !!!

Jojek
02-04-2013, 10:12
Sam fakt że się zrosło świadczy o tym że to była żywa tkanka...

Metall
02-04-2013, 10:23
co za bezmozgowiec z tego posla, z reszta wikeszosc tak sie zna ze przegiecie. niech sobie dziure w czaszce zrobi i przeciagnie zylke i sie do drzewa przycwiaze pajac jeden z drugim. szkoda slow

Paulazz
02-04-2013, 10:50
ale co z tego... po tym artykule nawet śladu nie będzie za tydzień... a w wypowiedziach pod tym tekstem już ktoś stwierdził

"...ten żółw to nic w porównaniu do ..."

ludzi nie obchodzi że jakiś koles przewiercił żółwia a co...

w końcu on żyje, ( to głupie kłamstwo reportera... chyba trzeba wierzyć posłowi)
wcale sie nie utopił,
już nie ma w tyłku żyłki,
ma sie dobrze,
a dziurka po wiertarce FANTASTYCZNIE SIE ZAROSŁA ,
a ten sam żółw nadal siedzi w oczku .

Podejrzewam że już go wytresowali i wie że ma siedzieć nie dalej niż trzy metry od sadzawki... jakie to słodkie ...

MataManX
02-04-2013, 10:59
Jakby ciebie ktoś wzioł na warsztat i nawiercil to też byś nie odchodziła od wyznaczonego miejsca zbyt daleko

Paulazz
02-04-2013, 11:21
sory ale to była ironia... mówiąc :

"w końcu on żyje, ( to głupie kłamstwo reportera... chyba trzeba wierzyć posłowi)
wcale sie nie utopił,
już nie ma w tyłku żyłki,
ma sie dobrze,
a dziurka po wiertarce FANTASTYCZNIE SIE ZAROSŁA ,
a ten sam żółw nadal siedzi w oczku . "

miałam na myśli

1 on nie żyje
2 utopił sie
3 pewnie nadal ma żyłkę w tyłku
4 nie ma sie dobrze
5 dziurka sie nie zarosła tak szybko
6 a żółwia już nie ma w oczku
7 a cała wypowiedz posła była tylko ściemą

TO BYŁA TYLKO IRONIA... nie chciałam tego po prostu tak drastycznie ująć jak zrobiłam to teraz

POZDRAWIAM CIEPŁO ... niech żółw spoczywa w pokoju

krist
02-04-2013, 13:39
ech mim zdaniem szkoda łamania paznokci aby pisać o naszych p....osłach teraz już i tak po fakcie, jedynie możnaby nagłośnic sprawe (aby inny ***** albo p oseł nie wpad na takiego samego pomysła..) i ukarac za znęcanie się nad zwierzyną.. ( marzenią ściętej głowy...)

poczta
02-04-2013, 16:14
witam
zrobił to co zrobił ale jeden człowiek jeden poseł a nie wszyscy, nie wszyscy są tacy, denerwuje mnie takie uogulnianie, to co moge teraz powiedzieć że nikt na tym forum nie jest tolerancyjny a każdy tylko próbuje się zemścić tak? to będzie w stylu większości wypowiedzi

agnieszkaw
02-04-2013, 23:38
Również jestem za jeśli chodzi o złożenie doniesienia do prokuratury i z chęcią podpiszę się pod tym dokumentem.

42d3e78f26a4b20d412==