PDA

Zobacz pełną wersję : Hurra! Korekta opisu czerwonolicego.



Jojek
02-04-2013, 11:43
Witajcie.

W związku z tym że wiele osób, mimo moich protestów, karmiło żółwie czerwonolice mięsem, poprosiłem dr Aleksandrę Malutę o skorygowanie opisu gatunku jej autorstwa, tak aby sprawa mięsa była jednoznaczna i bez niedomówień. Udało się dr Ola, która podzielała moje zdanie, znalazła trochę czasu i od dziś mamy poprawiony opis. Hurra! Teraz można spokojnie do niego odsyłać niedowiarków.

http://terrarium.com.pl/zolwczerwonolicy.php

Paulazz
02-04-2013, 11:46
jeszcze można to samo zrobić w związku z dietą stepowych... mam na myśli ten nieszczęsny twaróg , mięso i jajka na twardo...

widoczny on jest w opisie gatunku ale już parw razy sie ludzie tu spierali co powinno sie dawac stepowym a co nie .

pozdrawiam

Wiciu
02-04-2013, 15:23
kządy zwierak powinien dostawać pokarm jak najbardziej zbliżony do naturalnego a nie ułatwienia i sztuczności w postaci np. mięs sałat itp.
proponuję jednak dr OLi zniemić "menue" na "menu" a lepiej zastosować sformułowanie "dieta" będzie to bardziej poprawne językowo
pozdrawiam

Jojek
03-04-2013, 08:18
Błąd w słowie menu nie jest istotny dla zdrowia żółwi. A zmieniony fragment był bardzo istotny. Oczywiście jak będzie okazja dłużej posiedzieć nad tekstem to przekażę i Twoją uwagę.

Zresztą wiesz, że jak ktoś się spieszy to nie na wszystko zwróci uwagę. Sam narobiłeś sporo literówek ;-)

Wiciu
03-04-2013, 13:08
no merytoryki to nie zmienia lae poprawność językowa byc powinna.

42d3e78f26a4b20d412==