PDA

Zobacz pełną wersję : pytanko do Jojka



Rumianek
06-04-2013, 14:52
witam-przed chwila bylam na twojej stronce i jestem pod wrazeniem! wspaniale akwaterrarium.mam pytanie o podejscie-zdaje sie ze jest z drewna.zastanawiam sie co zrobic aby drewno nie gnilo w akwa-bo raz juz mi sie to zdazylo.i jeszcze jedno-na czym stoi twoje akwa-to jakas specjalna polka(chyba pod nia znajduje sie filtr)?pozdrawiam

Jojek
07-04-2013, 01:44
Witam na forum.

Dziękuję za słowo uznania. :) Ale jest tu jeszcze sporo do zrobienia.
Tak, podejście jest z drewna. Zostało porządnie wyszorowane i wymoczone w wannie we wrzątku. Niczym nie było zabezpieczane. Po pewnym czasie pojawił się grzyb ale ponowne wyszorowanie i polanie wrzatkeim skutecznie go usunęło.

Akwarium stoi na specjalnej szawce pod akwaria wykonanej na zamówienie. Z tym że zamówiona była po prostu w sklepie akwarystycznym, razem ze zbiornikiem, a nie u stolarza. Jest w niej miejsce na filtr, sterowanie, suchy pokarm i drobny osprzęt akwarystyczny.

Szafki akwarystyczne są tak projektowane i robione z takich materiałów aby spokojnie wytrzymać ciężar pełnego akwarium.

Rumianek
08-04-2013, 03:53
serdecznie dziekuje za odpowiedz-mysle ze pokombinuje cos z drewnianym podejsciem,bo jest dosyc przyczepne i zolwiki sie nie zmecza wychodzeniem na wyspe.
pozdrawiam

42d3e78f26a4b20d412==