PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś przygarnie?



Hecia
11-04-2013, 08:16
Znajomy zaproponował mi swoje dwa czerwonolice (ponad 10-letnie) z całym wyposażeniem, tzn. akwarium, filtry itd. Chce je oddać w dobre ręce, ale ja nie mam warunków żeby 3 żółwie trzymać! Może ktoś z was by chciał (jesteśmy z Warszawy)? Jemu tylko zależy, żeby ktoś o nie zadbał.

Jojek
11-04-2013, 09:18
Witaj. Niech się znajomy nie spieszy, bo pośpiech jest złym doradcą, a na pewno znajdzie chętną i odpowiedzialną osobę. Daj ogłoszenie w dziale oddam i czekaj cierpliwie.

marix
11-04-2013, 09:21
jesli przez miesiac nikt inny sie nie zglosi, to moge o tym pomyslec - ale i tak tylko wtedy, gdy jego akwa jest naprawde wystarczajace (na razie musialbym je trzymac osobno od moich zolwi, bo one juz maja dosc malo miejsca; za rok o tej porze powinienem miec akwa wystarczajace dla 4).
Czy to samce czy samiczki, czy parka?

Hecia
11-04-2013, 12:34
Akwa podobno jest duże (długie i stosunkowo wąskie ale za to dość wysokie - ale ja go nie widziałam), filtr jest nowy, jeśli chodzi o płeć tych żółwi to nie wiem, ale mogę się zapytać. Wiem tylko, że oni je hodowali od co najmniej 10 lat i zawsze były razem, bez żadnych problemów, ale i młodych nie było, więc pewnie jednej płci? Zobaczymy, chętnie sama bym je wzięła, ale ja z większym akwa dla mojego już mam problem, a co dopiero dla 3. Mój już ma za małe akwa, a nowe będzie mógł mieć dopiero w lecie, po remoncie, ale to będzie takie dla jednego, trzy to zdecydowanie za dużo.

Rybka77
11-04-2013, 13:18
jeśli jest możliwość wysłania jednego żółwia przez servisco, chętnie przyjme.

noemik
13-04-2013, 13:50
Bardzo chetnie je wezme i obiecuje dobrze się nimi zająć. Szukałem właśnie towarzystwa dla mojego Jufa. Jeśli możesz przysłać jakieś dokładniejsze namiary do twojego kolegi, będę wdzięczny. Z odbiorem żółwi ze stolicy nie będzie żadnego problemu. Jestem tam dość często. Pozdrawiam

42d3e78f26a4b20d412==