PDA

Zobacz pełną wersję : DOROSŁE ŻÓŁWIE W BYTOMIU ;)



sortilecho
02-06-2013, 15:43
Witaj Dafit :)... właśnie odczytałam Twojego maila...
Pytałeś czy w okolicy Bytomia można zakupić gdzieś dorosłego zółwia (ja zresztą też - będę kupować - dorosłego) Tak, widziałam duże żółwie w sklepie zoologicznym w realowskim pasażu na ul. Strzelców Bytomskich ( w tamtym tygodniu) oraz ....ale nieco wcześniej w Pyszczaku (sklep zoologiczny w centrum Bytomia) Niestety nie wiem, bo nie przyglądałam się ogonkowi - dziewczynka to czy chłopaczek ;)...) A czy znasz może w Bytomiu lub w okolicy kompetentnego, godnego zaufania weterynarza, który zna się na żółwiach...?


Pozdrawiam serdecznie ....

(...aaa i zaznaczam , że mam na myśli Bytom w woj. śląskim, nie zaś Bytom Odrzański)

dafit
03-06-2013, 02:52
A mozesz mi powiedziec jeszcze w jakiej cenie one były?Co do Bytomia to ja nie mieszkam tam i nie znam tego miasta ale w sumie nie jest az tak daleko to ode mnie wiec mozna podjechac autem :) A tutaj gdzie mieszkam nie sadze ze weterynarze sie znaja na gadach? Na razie z moimi nie mialem zadnego prpblemu(tnz ze stepem i z wodno-lądowym) i mam nadzieje ze nie bede musiał w ogole widziec sie z wetem :)
Pozdro serdeczne
Dafit

sortilecho
03-06-2013, 04:24
W tym pasażu w Realu, widziałam za 160 złotych, w Pyszczaku mniej więcej taka sama cena.... Obok mnie jest sklep zoologiczny i tutaj cena spada do 130 złotych, jednak tam był taki średniaczek (może siedmiocentymetowej wielkości karapaks).
Co do tego sklepu musiałabym podać jakieś bardziej szczegółowe informacje, ale co do tych poprzednich - są ogólnie znane i na pewno każdy Cię pokieruje :) Wiesz... zresztą jak tu będziesz, to zajrzyj do Carrefoura w Bytomiu (nie jestem typem realowca ;), ale tam też widziałam swojego czasu większe żółwie stepowe...
W razie gdybyś teraz nie kupił, to i tak będę pamiętać i w razie czego dam znać. Serdeczne pozdrowienia!

42d3e78f26a4b20d412==