PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zapakowac i w co



klesku
13-08-2013, 08:47
Witajcie, kolega chce mi dac za darmo zolwia stepowego lecz nie wiem jak ma mi go zapakowac i wco aby zolw dojechal domnie zdrowy, on oczywiscie tez nie wie prosze o szybka pomoc.
Z gory dziekuje

MataManX
13-08-2013, 10:05
Najlepiej jeśli żółwia dostarczysz osobiście ale jesli musisz go przesyłać to tylko konduktorką. Jedyne dobre rozwiązanie to karton w dziurami żeby miał dostęp do powietrza i wyłożony czymś miękkim - np siano żeby żółw się nie poobijał. Jesli podróż będzie długa zapewnij mu coś soczystego do jedzenia ale jeśli będzie to tylko kilka godzin to nie masz się czym przejmować.

klesku
13-08-2013, 11:08
Dziekuje za pomoc :) Pozdrawiam

Aleksander
14-08-2013, 07:20
Przesyłka konduktorska to jedyne EWENTUALNE wyjście, chociaż ja nigdy w życiu nie zdecydowałabym sie wysyłać w ten posób zwierzęcia, nie mówiąc o tradycyjnej przesyłce. Podróż to dla zółwia zawsze ogromny stres (wstrząsy, obce zapachy) - nie zdziw się, jeśli przez jakiś czas potem nie będzie jadł. Taki może byc efekt stresu spowodowanego transportem w warunkach, co do których nigdy nie masz pewności, że przebiegną w sposób mozliwie jak najłagodniejszy i zmianą miejsca zamieszkania.
Polecam tylko odbiór osobisty. Utrudnienie, bo utrudnienie, ale zajmowanie się żółwiem do łatwych zadań nie nalezy.

Pozdrawiam
Natalia

Jędrek
14-08-2013, 10:50
W dodatku teraz robi się chłodno i zimno. Ale może to stepkowi nie wadzi zbytnio???

mzimin
15-08-2013, 05:21
Nigdy w zyciu nie nalezy wysylac zadnego zwierzecia poczta czy czym innym a tym bardziej zolwia szczegolnie o tej porze roku

Aleksander
15-08-2013, 07:11
Szkodzi, szkodzi...Dlatego uważam, że dla kogoś rozsądnego w grę wejść może tylko odbiór osobisty.

Pozdrawiam
Natalia

42d3e78f26a4b20d412==