PDA

Zobacz pełną wersję : polowanie na rybkii??



Tosiek
18-08-2013, 09:18
czy dla mojego żółwiczk czerwonilicego tosia ktury ma 4 cm skorupki można wpuszczaś rybeń ki żeby zapolował?????????i jakie to rybki i od jakiego wieku jak go nauczyć ?czy polawoanie brudzi akwa? ...
prosze o odpowiedz dzięki z gury bardzo podoba mi się te forum jest suuuuuuuuuper!!

MataManX
18-08-2013, 10:14
możesz ale przy takim maluchu raczej możesz wpuścić mu narybek - malutkie gupiki lub molinezje tak żeby dał sobie radę z przytrzymaniej ryby. Co do brudzenia to tak w końcu po ugryzieniu z ryby często wypływa zawartość organów zewnętrznych i niewielka ilość krwi. Jednak tak małemu żołwiowi raczej dawał bym ryby które połknie w całości więc tego problemu by nie było.

Tosiek
18-08-2013, 10:17
dzięki za szybka odpowiedz:)

Jędrek
18-08-2013, 14:31
Polowania chyba nie trzeba go uczyć ;), zresztą Ty też pewnie nie umiesz polować na ryby w akwa;). Brudzeniem się nie przejmuj. Jeżeli dasz mu jeść tak jak trzeba (czyli niedużo), to zje w 5 minut (lub szybciej) a przez resztę dnia będzie przeszukiwał akwa i zjadał wszelkie resztki. To co za drobne dla niego wciągnie filtr (mam nadzieję, że masz filtr, światło i UV)

42d3e78f26a4b20d412==