PDA

Zobacz pełną wersję : proszę o wyjaśnienie



Skirzu
30-10-2013, 06:58
Nie chcę nikogo denerwować tym tematem, ale niech mi ktoś powie gdzie można zamieścić ogłoszenie pt. "PRZYJMĘ" . Osoby zamieszczające takie hasło w dziale "ODDAM" na dzień dobry są opieprzane, a wystarczy jedni zdanie wyjaśniające. Wkurzyło mnie to między innymi dlatego, że osobami "najwięcej mającymi do powiedzenia" są dzieci paronastoletnie. Ja sam chętnie przygarnę żółwia, bo mój pewnie chce towarzystwa i nie robię tego bo nie mam pieniędzy, ale być może dzięki temu jakiś żółwik nie skończy w stawie lub w rzece, albo dostanie się do niepowołanych rąk. Proszę o wyjaśnienie!!!
Pozdrowienia dla wszystkich "maniaków" żółwików i nie tylko.
Skirzu

MataManX
30-10-2013, 07:15
Nie ma takiego działu oddam więc trzeb apilnować tego co się dzieje i odpowiadać na posty tych którzy chcą je oddać :)

Silent_Dragon
30-10-2013, 07:17
Witam
Kiedys ten temat byl. Nie bedzie dzialu ,,PRZYJME" i bardzo dobrze, poniewaz kazdy dawal by tam postu typu:
,,przyjme legwana"
,,przyjme zbozowke"
,,przyjme pajaczka smithi".
Dzial ten zawalalby tylko forum i zwalnial serwer. Jak ktos chce cos oddac to pisze na forum ,,ODDAM" i tam mozesz szukac kogos kto chce oddac zolwia. Takie jest moje zdanie.

Silent_Dragon
30-10-2013, 07:18
Witam
Oddam to oddam.
Pozdrawiam

Skirzu
30-10-2013, 08:15
Silent_Dragon dzięki za info o to mi chodziło , krótko i zwięźle, nie ma tematu. Ja myślałem iż taki dział być może jest gdzie indziej, często odwiedzam forum papuzie i akwarystyczne, a tam są działy przyjmę być może tym się zasugerowałem.
Dzięki pozdrowiam wszystkich i jak najwięcej przyjemności ze swoich "pociech".
Skirzu

Silent_Dragon
30-10-2013, 11:27
Witam
Nie ma za co.
Pozdrawiam

42d3e78f26a4b20d412==