PDA

Zobacz pełną wersję : paraliż



kula
11-11-2013, 10:13
Mój żółw ma 5 miesiące.Jest to żółw ostrogrzbiety ma dobre warunki takie jak powinny być..Dieta też taka jak powinna być.ALE od tygodnia nic nieje niewygrezwa sie a jak go położe na podłoge to tylko sie odpycha przdmnimi łapami a tylnymi tak jak by chciał a nimógł co mam robić???

AdamEx
11-11-2013, 15:08
Ten żółwik ma 5 miesięcy czy od pięcu miesiecy go masz ?? Jeśli to jest nowy ostrogrzbiety to najlepiej by było wrócić się do sprzedawcy a jeśli nie to do weterynarza. A jak się w wodzie zachowuje, też nie rusza tylnymi kończynami ??

kula
12-11-2013, 03:20
W WODZIE RUSZA TYLNYMI ŁAPKAMI ALE JAK GO POŁOŻE NA DYWAŃ TO TAK WYGLĄDA JAK BY NIEMIAŁ SIŁY W TYlNICH ŁAPKACH

Jojek
12-11-2013, 05:08
Albo poprawisz dane w profilu i będziesz przestrzegał regulaminu i netykiety. Albo pożegnasz się z kontem.

Moderator

krist
12-11-2013, 08:39
weż go do ręki podłóż ręke pod tylne łapki zobaczysz jaką ma siłe,jak mocno się odpycha, zdrowy żółw ma bardzo silne kończyny jesli w wodzie nimi mach to nie jest jeszcze tak zle. ale nie należy tego ignorować mogą to być objawy chorobowe (krzywica, brak witamin lub uraz mechaniczny itd.)

kula
12-11-2013, 12:11
dzieki że mi odpisujecie ale dużo mi piszecie że mam mu dawać witaminy jak mu je dam to on ich niechce jeść.....wogule nic nieje przez tydzień a na witaminy nie zzwraca uwagi kupiłem mu ostatnio krewety wrzuce mu a on.......NIC

AdamEx
12-11-2013, 14:57
Kiedyś u mojego Ostrogrzbietego też zauważyłem że mu coś tylna łapa słabo pracuje jak go wyciągnąłem, ale w wodzie wywija jak szalony, teraz nie widze nic podejrzanego a jak go wezmę za karapaks i zacznie się uwalniać to nie mogę go utrzymać.

42d3e78f26a4b20d412==