PDA

Zobacz pełną wersję : Przeprosiny



FANATOR
25-11-2013, 05:31
Witajcie zółwiomaniaki wszyscy ktorzy sie zraźili do mnie przez moje niezbyt przemyślane posty niech poluzują, poniewaz ja niechcialem nikogo obrazic a wszystko co złe w moim piśmie bylo wynikiem braku czasu i zdesperowania :) Może odrazu za duzo chciałem wiedziec ale mój żółw nie ma na to czasu musze jak najszybciej go uratowac i gdy macie do mnie jakąs uraze to pomyślcie o żółwiku ktory przez brak doswiadczneia i opieszałosc ludzką moze niedługo mocno zachorować.z tego wynika ze zachowaliscie sie jak politycy (zwracacie uwage na elegancje gust czy tez maniery ale troska o czyjeś życie czy zdrowie jest na koncu albo wogóle go nie ma) Niewiedzialem że ludzie są tak delikatnmi ja jestem bardziej wyluzowany i mnie nie obchodzi interpunkcja czy tez gramatyka ja patrze głównie na treśc. Acha teraz konkretnie do jojka czesto ludzie wypowiadaja się o kims źle a nawet niwiedzą kim oni są, sorx ale ty nawet niewiesz ilu dzieki mnie ludzi skorzystalo z rad lub rozwiazań z twojej stronki mowili o tobie (ja tez)same dobre zeczy i tego nie ukrywam
moim zdaniem to jest najlepsza stronka w naszej szarej polsce gdzie jest pełno ludzi nieswiadomie znęcających sie nad swoimi zwierzakami (aha i jeżeli znowu popełniłem 100
błędów to nie piszcie mi tego bo to jest nic nie warte ) pozdrawiam normalnych ludzi między innymi ciebie jojek hehe:)

marioh
25-11-2013, 05:52
Ja co do jezyka,ortografi itd. jakos przetrawie twoje wypowiedzi,natomiast stwierdzenie typu:
"z tego wynika ze zachowaliscie sie jak politycy (zwracacie uwage na elegancje gust czy tez maniery ale troska o czyjeś życie czy zdrowie jest na koncu albo wogóle go nie ma)"
chociaz to niezle przemyslenia w stosunku do politykow mnie i wiekszosc z tad napewno obraza i jak mozesz to nie mieszaj mnie do nich.
Wyobraz sobie,ze po napisaniu tylu postow jednak odpowiadalismy na nie,a nie od razu dostalo ci sie - i to jest wlasnie dyplomacja.Dopiero po uplywie jakiegos czasu oberwalo ci sie,bo kilka osob nie wytrzymalo.
Mysle,ze twoje wyluzowane zycie jest wporzadku,ale jezeli sie gdzies wchodzi to trzeba sie dostosowac do panujacych tam warunkow.
Pozdrawiam.

FANATOR
25-11-2013, 06:03
jezeli tak myslisz to chyba nie jesteś indywidualistą poniewaz ja zawsze i wszedzie zachowuje sie po swojemu (niektorym to nie pasuje) niestety, ale nie warto patrzeć na jakies bezwartosciowe sprawy wazne jest jak pomoc malcowi . Jezeli nie wystarczją przeprosiny to przykro mi ale niebede wam samochodow czy odpraw dawał hehehehe tylko znowu się nie denerwujcie. W moich tekstach czesto jest ukryte szyderstwo czy czarny humor ale to nie powód do jakis bulwersacji czy niestrawności. Znowu przepraszam :)

marioh
25-11-2013, 06:11
Wyobraz sobie,ze te szyderstwa az kipia z twoich postow i widza je wszyscy,ale widocznie taki jestes.Nikt cie nie chce tu zmieniac,ale troszke oglady by ci sie przydalo.Wazne natomiast jest to,ze potrafisz sie przyznac do tego co robisz i powiedziec "przepraszam".
Pozdrawiam.

krist
25-11-2013, 06:12
mnie też prosze nie porównywać do polityków... zresztą troche przeginasz Twój żólwik nie jest umierający ani ciężko chory więc sam troche wyluzuj, wiem martwisz się o niego ale to nie znaczy aby tak pisać.. I dla Twojej wiadomości troska o zycie i zdrowie gadzin jest u nas priorytetową sprawą!!! Tylko zadając pytania trzeba je tak formuować aby nikogo nie urazić lub zrazić do swojej osoby.. (po drugie niekiedy dopiero po jakimś czasie piszemy odpowiedzi bo wiadomo nikt ciągle nie siedzi przed kompem i bo ważniejsze sprawy człowiek ma na głowie..) Mysle że Ci którzy poczuli sią urażeni przyjmą przeprosiny... :-)

FANATOR
25-11-2013, 07:37
Hehe widze ze nikt nie lubi byc porownywany z politykiem to dobry znak :). Bardzo jestem wdzieczny że ktoś mnie rozumie, ale postanawiam na tym forum od teraz zachowywać się najlepiej jak potrafie i nikogo nie urażać, chociarz wydaje mi sie ze to co zrobilem nibyło niczym strasznym a moje ogólne nieokrzesanie jest niczym do tego co jest dookoła hehehe mam nadzieje ze wszyscy bedziemy sie lubic i kazdemu bedziemy pomagać nieazelznie czy pisze z capslockiem czy tez bez niego. Kocham żółwie!

foczka81
25-11-2013, 10:13
Nie wiem z czego wynika twój indywidualizm ale zostawmy ten temat. To musi być naprawdę cudowne i wzruszające żywić tak ludzkie uczucie w stosunku do gadów, jednak pamiętaj że to nie czyni cię upoważnionym do robienia tylu błędów i histerycznego wręcz zamieszania. Życzę powodzenia w życiu!

42d3e78f26a4b20d412==