PDA

Zobacz pełną wersję : Lepiej zapobiegać, niż leczyć !!!



Ewa
01-12-2013, 17:36
Witam wszystkich. Na wstępie chciałabym podziękować takim ludziom jak Jojek ,Krist, dr Robert i wielu innym za to co robią ! Ja mieszkam na południu Polski i uwierzcie mi, że tu wiedza na temat żółwi jest naprawdę ograniczona, a kłócić się z mądrzejszymi nie ma czasami sensu. Ogólnie w Polsce jest już zatrzęsienie tych "gadzin" a ludzie nie mają pojęcia nawet czym je karmić !!!!!!!!!
Te zwierzaki są naprawdę bardzo wytrzymałe, szkoda tylko, że żyją tyle na ile człowiem im pozwoli i że muszą zdychać w takich męczarniach !!!!!!!! bo czasem jest już za pózno na interwencję lekarza ( o ile ten ... przepraszam .... wie co robić ! ) NAPRAWDĘ LEPIEJ ZAPOBIEGAĆ NIŻ LECZYĆ I PROSZĘ przeczytajcie stronę Jojka jeszcze raz dokładnie i choć postarajcie się dostosować do jego rad !
Dziękuję , Ewa
Jestem zła na wszystko i na wszystkich i na siebie też, że nie mogę nic z tym zrobić, że nie mogę zmienić świata na lepszy :-(

Jojek
01-12-2013, 22:52
No to witamy kolejną, nawróconą (uświadomioną) osobę. :)

krist
02-12-2013, 02:15
Witamy cieplutko...
cyt."Jestem zła na wszystko i na wszystkich i na siebie też, że nie mogę nic z tym zrobić, że nie mogę zmienić świata na lepszy :-("
Nie powinnaś być zła, lepiej to uczucie zamienić na inne lepsze.Wiem uczucie bezradności jest okropne, świata nie zmienimy ale może uda śię coś w mikro skali zrobić, jeśli chociaż 1/10 tych wszystkich osób które odwiedziły strone Jojka i to forum zostanie "uświadomionych" przez co odmienią się warunki żółwi to już coś,malutki kroczek... może te osoby z kolei pociągną inne....
Ktos znowu powie że prawa natury są twarde i setki żólwi i innych zwierząt ginie na wolności a my przejmujemy się tym małym odsetkiem który kupują ludzie.. tak to prawda ale kupno żółwia jako zabawki dla dzieci które sobie autka z nich robią to już przesada...........

pozdrawiam Krist

phenix
02-12-2013, 04:53
dobrze by bylo abys podala adres tej strony chetnie zapoznam sie z tym artykułem

pozdrawiam

Ewa
02-12-2013, 08:27
Cóż , adres strony, masz na myśli stronę Jojka ? prosze: http://jojek.klub.chip.pl/hobby/

42d3e78f26a4b20d412==