PDA

Zobacz pełną wersję : Kolejny biedny żółw.



Jojek
06-12-2013, 01:30
Przyjrzyjcie się uważnie na kształt skorupy. To jest efekt karmienia głównie wysokoproteinowym pokarmem. Np mięsem.
[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=40041194[url]

Przynajmniej sprzedawca nie nawypisywał głupot.

SlipknoT
06-12-2013, 10:31
Strasznie zniszczona skorupa. Ten żółwik jest już okaleczony na całe życie :(

Ewa
06-12-2013, 12:07
Nie mogę na to patrzeć! Ja też wcześniej popełniałam wiele błędów (za co mój żółw przypłacił życiem) ale aż tak strasznie nie wyglądał !!!! Myślę, że to nie tylko wina mięsa. Ludzie to potwory !!! W naturze przynajmniej jest naturalna selekcja i zwierzaki nie cierpią.

SlipknoT
07-12-2013, 15:51
Hmmm ty tez sie do nich zaliczasz ( do potrworów) Skoro doprowdziłaś żółwia do śmierci . Jak mozna zabic żółwia przecierz tak odrazu nie umieraja trzeba by się bardzo pofatygować żeby zdechł, ty poprostu musiałas bardzo o niego mało dbać i mieć jego zdrowie głeboko gdzieś. Niemozna zabić żółwia kochając go !!!!! Ja jak tylko zauwaze chociarz jakąś kropke czy plamke odrazu reaguje a ty pozwoliłaś umrzeć zółwikowi. Nie wogole mi sie tu nie pokazuj na forum te forum jest dla kochających hodowców a nie dla nieodpowiedzialnych ...pi............pi..........pi............pi. Powiedz czego mu załowałaś pieniedzy na osprzęt,,, ha ja mimo ze miałem 15 lat potafiłem uzbierac na fszystko , nmic mi z kieszonkowego nie zostawało a ty wolałas prze.... zamiast żólwia uratować! Jedzenia mu nie dawałaś ha bo przecierz tak dużo jedza nie ??

Ewa
07-12-2013, 17:19
Żeby kogoś osądzić trzeba przejść milę w jego butach !!!!!!!!
A Tobie życzę powodzenia i aby twój żółwik nigdy nie zachorował !!!!!!!!!!!!!

Skirzu
07-12-2013, 17:29
Masz rację Ewa, nie zwracaj uwagi na gostka, nie jest tego wart.
Jak trafiłaś na stronę Jojka to już chyba dasz sobie radę z każdym żółwiem.
Powodzenia i pozdrawiam

Ewa
07-12-2013, 17:33
Dziękuje , trafiłam , ale trochę za pózno !!!!
Teraz robię wszystko, aby ostrzec znajomych o skutkach podawania wołowiny i "nóżek z kurczaka" . Zresztą sami widzieli co ja i mój żółw, którego miałam ponad 5 lat przeszliśmy ...... Nie było wesoło......
Pozdrawiam ....

Skirzu
08-12-2013, 01:22
SpliknoT twój post pt. Ewa /morderczyni/ został usunięty przez moderatorów, wyraziłem tam swoją opinię na twój temat, nie masz prawa tak nazywać ludzi na publicznym forum oraz zabraniać pokazywać się dziewczynie na forum, złamałeś wszystkie normy dobrego wychowania, a także prawa. Może to tobie moderatorzy powinnin zablokować możliwość uczestnictwa na tym forum, to forum ma pomagać, a to, że dziewczynie zdechł żółw nie oznacza, że ma być potępiona i napiętnowana.
Masz fachowe porady, uważasz się za znawcę poradź jej, a nie j...j ją jakby zatłukła specjalnie zwierzaka młotkiem.

Aleksander
08-12-2013, 02:24
Kolega spliknot dostał stosowne upomnienie. Wątek zamykam w nadziei, że podobna sytuacja nie będzie miała więcej miejsca.

Pozdrawiam
Natalia

42d3e78f26a4b20d412==