PDA

Zobacz pełną wersję : trzykrotka



hanzel
07-12-2013, 09:32
Czy mozna podawac zólwiowi (grecki) trzykrotke?? Jezeli tak to jak czesto??

Z góry dzieki za odpowiedzi!!!

SlipknoT
07-12-2013, 16:03
Jak zje to tak ale bez przesady nie karm go jak świnie (wszystkim co popadnie i jak taniej wyjdzie) bo nie znamy konkretnego składu trzykrotki moze ona wiąże wapń jak sałata niewiadomo raczej nie niekarm go tym często.

Aleksander
08-12-2013, 00:28
Żółwie mogą jeśc trzykrotkę. Poza tym, kolego Slipknot, Hanzel na pewno nie karmi swojego żółwia cyt. "jak świnię wszystkim co popadnie i jak taniej wyjdzie".

W tym miejscu DUZE OSTRZEZENIE OD MODERATORA: nie obrażaj proszę innych użytkowników tego forum, nie nazywaj ludzi mordercami (usunęłam Twój wątek skierowany do Ewy), postaraj się też, by Twoje posty były mniej agresywne. Poza tym byloby dobrze, gdybys skorygowal swoj profil, chyba, ze rzeczywiscie nazywasz sie "debillex klocex".

Wszyscy bardzo lubimy to forum i staramy sie poważnie podchodzic do poruszanych na nim problemów. Dlatego proszę, bys dostosował się do panujących tu zasad.

Pozdrawiam
Natalia

hanzel
08-12-2013, 02:49
Aleksander wielke dzieki za odpowiedz!

SlipknoT
08-12-2013, 07:55
A mi nie podziękujesz?? Przecierz dałem ci rade a te porownanie (costam z świnią...) umiesciełem bo ludzie bardzo często probują nakarmić żólwia jak najtaniej lub po jak najmniejszej lini oporu (przykład moj kuzyn karmił sałatą bo miał poletko z tym zielskiem) I dlatego odradzam. Kupuj żółwikowi to co najlepsze dbaj o niego jak o swoja matke , przecierz nikt by nie karmił powiedzmy chorej osoby byle czym bo wyjdzie taniej. I nie obrażajcie się ludzie tak strasznie. Aha i co do tego zonka z Ewą powiedzcie czy nie maiłem prawa tak myśleć??? Przecierz zanim się kupi zwierze trzeba sie zapoznac z jego wymogami (kupić booka za 5zł) A jeszcze nie spotkałem się w zadnej z lektór zeby karmić żółwia nogami kury heheheh Poprostu podeszła do sprawy mniej profesjonalnie i sugerowała sie pewnie opina lub myślą jakiegos głupiego sprzedawcy ktory powie tyle żebyś kupił.do Ewy---> Jak masz jakies konkretne pytania prosze zwracaj sie na moje gg.
Napewno ci pomoge !

hanzel
08-12-2013, 10:30
SlipknoT po pierwsze to sie nie obrazam, po drugie niewiem dlaczego mam Ci dziekowac skoro odpowiadasz mi w taki sposob. Po drugie jezeli karmilbym swojego żółwia "jak świnie (wszystkim co popadnie i jak taniej wyjdzie)" to niepytalbym sie na forum tylko kupilym kapuste i salate i pakowalbym ja w żolwia.
Jezeli nie potrafisz odpowiedziec na pytanie, piszac ze "nie znamy sklady trzykrotki i moze jest ona jak salata" oznacza to ze niepotrafisz jednoznaczenie odpowiedziec mi na pytanie. Odpowiedz jest prosta albo mozna albo nie!
Podziekowalem Aleksandrowi dlatego ze zawsze fachowo odpowiada na moje pytania i to glownie za jej zasluga dowiaduje sie tyle o zółwiach i dzieki niej moge byc spokojny o życie mojej gadzinki.

42d3e78f26a4b20d412==