PDA

Zobacz pełną wersję : Kłopoty z stepowym:(



Lampa
10-12-2013, 11:48
Mam kłopot z żłwiem stepowym.Mam go 8 lat i pierwszy raz stało sie coś tekiego.Ma opuchniete tylne nogi oraz nie sra samodzielnie, trzeba go pobudzać kąpielami :(Nie chce jeść i jest osowiały>POMOCY!

Karol Chłopecki
10-12-2013, 16:44
Napisz w jakich warunkach żyje twój żółw i czym go żywisz.
Pozdrawiam

SlipknoT
11-12-2013, 10:43
Poierwsze mogłeś użyć innego określenia jak cyt."sra" Twój żółw jak ma opuchnięte nogi to moze to być wynik zurzycia kończyn co w tym wieku było by jakąś anomalią(chyba ze trzymasz go osiem lat, ale zanim go dostałes mial juz z 10 ) Kłopoty z wydalaniem są częstoo powodowane zatwardzeniem powinienes podawac mu substancje balastrowe aby cykl trawienny powrocił donormy. Niewoątpliwie twoja gadzina potrzebuje wizytu u weta. Ona napewno bedzie wiedział co mu podac i mozliwe ze szybko wroci do zdrówka. :)

SlipknoT
11-12-2013, 10:47
Na ten temat mozna bardzo wiele powiedziec ale nistaty jestem zdany tylko na domysłach bo nie znam warunkow hodowli zwierzaczka.Więcej bym pomógł gdybys dał fotke szczegolnie konczyn. Jeszcze raz polecam wizyte u weta to napewno najlepsze z wyjsc.

Aleksander
12-12-2013, 02:35
Piszesz w swoim profilu, że tarrarystyką interesujesz się od 2004, ale żółw to też zwierzę terraryjne, a masz go od wielu lat. Jak więc z nim jest? Jakie ma terrarium, czym go karmisz? Jezeli od 8 lat biega luzem po mieszkaniu to nic dziwnego, że w końcu podupada na zdrowiu. Ale musisz nam napisać coś więcej o warunkach, w jakich go trzymasz. Inaczej nie jesteśmy w stanie pomóc.

Pozdrawiam
Natalia

42d3e78f26a4b20d412==