PDA

Zobacz pełną wersję : Dostawa Agrobsa!!!



Aleksander
19-12-2013, 01:23
Witajcie!

Właśnie zostałem poinformowany przez miłą Panią z masterlinka, że jutro zostanie dostarczona długo oczekiwana paczka:)

W międzyczasie zmuszony byłem zrezygnować z używania dotychczasowego maila (skrzynka kompletnie zalana spamem - po 30-40 niechcianych maili dziennie), więc jeśli ktoś z zainteresowanych pisał do mnie w sprawie Agrobsa, to jego wiadomość do mnie nie dotarła.
Z tego samego powodu muszę Was poprosić o podanie jeszcze raz adresów, na które mają zostać wysłane wasze "działki":)

Mój aktualny e-mail to: giersz@icpnet.pl

W weekend wezmę się za rozważanie, więc spodziewajcie się dostawy w przyszłym tygodniu.

Pozdrowienia
Aleksander
(szczęśliwy "dziadek" trzech stepowych jaj:)

phenix
19-12-2013, 06:46
przesłałem swoje dane wysyłkowe


pozdrawiam i dziękuje

dr Robert
19-12-2013, 07:16
Także wysłałem, mam nadzieję, że doszły (miałem małe problemy z pocztą).

hanzel
19-12-2013, 07:37
No wiec jezeli Agrobs sie sprawdzi to bedzoe mozna zamawiac wiecej na przyszla zime:) Napiszcie potem jak zólwie zareagowaly na nowy pokarm i jak sie przyjal ogolnie. Napewno sporo osob jest ciekawych. czekamy:)

Aleksander
19-12-2013, 07:41
Na pewno będziemy pisać, tylko niech w końcu dotrze:) Trochę to przedłużyli, ale pewnie dlatego, że sam przelew zagraniczny idzie około tygodnia. Niemniej mamy zajęcie na weekend - porcjowanie 40 kg żółwiowej karmy:))

Pozdrawiam
natalia

Dora
20-12-2013, 01:19
Te 40 kg to tylko poczatek-pomyslcie co bedzie dalej ...60...80...100..kg -a moze i wiecej,jak sie okaze, ze gadzinki "zapychaja" sie ze smakiem karma z Agrobsa.

phenix
20-12-2013, 10:29
jak dostaniesz to napisz jak to wyglada opisz twoje pierwsze wrazenia.

ps.
kto wie moze to zyla zlota, a aleksander ma juz utworzony gunt


pozdrawiam wszystkich serdecznie

troche mnie ponioslo

Irtysz
20-12-2013, 10:31
Ja także dziś dosłałem swoje dane.

Aleksander
20-12-2013, 23:50
Wrażenie jest takie, że w całym domu intensywnie pachnie suszonym zielskiem:)) Na razie dwa żółwie miały styczność z Agrobsem - nasza samica (ta sama, która złożyła jaja) się w tym wyraźnie zakochała a samiec trochę kręcił nosem, ale widziałam jak skubał.
Dla żółwicy spryskaliśmy te dwa sprasowane rodzaje wodą, bo ze swoją krzywicą dzioba nie mogłaby się do nich dobrać. Takie lekko rozmoczone do złudzenia przypominają...końską kupę:)
W tygodniu roześlemy Wam Wasze "działki". Poza tym dodam, że mielibyśmy to już wcześniej, ale okazalo się, że firma kurierska solidnie nawaliła - przetrzymali paczki u siebie od 28 stycznia!!! Dopiero my napisalismy do Agrobsa, Agrobs upomniał firmę i w końcu doczekaliśmy się dostawy:)

Pozdrawiam
Natalia

phenix
21-12-2013, 02:20
fajnie, uwarzajcie rzeby jakis rzyczliwy sasiad na was nie doniusl, ze moze trawa handlujecie. a to jest sprasowane, w kulkach, kosteczkach czy wszystko luem

pozdrawiam

Aleksander
23-12-2013, 04:22
Dwa rodzaje sa sprasowane w takie solidne granulki, jeden nie. Te sprasowane ja spyskuje wodą i wtedy szybko się rozpadają - moje żółwie nie tykają sprasowanych (oprócz największej żółwicy, ale ona z kolei ma krzywicę dzioba i sobie nie radzi z takimi duzymi granulami).
Jeżeli chodzi o stosunek żółwi do nowego jedzenia, to jedna Maryla zjada namiętnie ogromne ilości, inne muszą mieć trochę wymieszane ze świezym pokarmem, ale generalnie skubią. Mają to wyłożone stale w terrarium.

Paczki dla Was są już spakowane, jutro a najpóźniej pojutrze je wyślemy i przekonacie się sami, co zakupiliśmy. My na pewno zamówimy na następna zimę:)

Pozdrawiam
Natalia

42d3e78f26a4b20d412==