PDA

Zobacz pełną wersję : Przygotowania



Ireth
23-01-2014, 11:31
Od dawana bardzo podobaja mi sie zolwie stepowe ale wiedzialam ze nie moge sobie pozwolic na kupno bo oczywiscie rodzice teraz juz mam taka mozliwosc ale jestem niezbyt doswiadczona i nie chcialabym zeby zolwik z powodu mojego niedswiadczenia zle sie u mnie czul bo nie zapewnilam mu dobrych warunkow chcialbym sie dowiedziec co powinnam zrobic zeby bylo mu u mnie dobrze.

Silent_Dragon
23-01-2014, 12:20
Witam
Hmmm ... a moze przeczytaj opisy gatunków ?? :]
Pozdrawiam

vader
23-01-2014, 12:30
przejrrzyj stronki i uzuyj opcji szukaj i nie uogulniaj sprawy nikt teraz nie ma ochoty wylkać ci teraz na pismie całej wiedzy na temat zółwi. Konkretnie pytanie prosze zadaj. :)

krist
23-01-2014, 14:26
tak będzie najlepiej, najpierw poczytaj opis i zadaj sobie pytanie czy zdołasz zapewnić takie warunki jakie powinien mieć dany gatunek. jęsli odp. brzmi tak to bardzo dobrze możesz poawolić sobie na gadzine...

Ireth
24-01-2014, 07:20
hmmm juz dawno czytalam o zolwiach i to nie raz ale ciagle to jest dla mnie za malo.... wiec dobrze czy wentylacja jest koniecznie potrzebna ?

krist
24-01-2014, 15:56
a Tobie jest potrzebne powietrze? gady również oddychają powietrzem atmosferycznym i wentylacja w akwaterrarium badz terrarium jest potrzebna ale tak aby nie było przeciągów.

Aleksander
28-01-2014, 05:29
Dla żółwia stepowego najlepsze jest moim zdaniem terrarium typu otwartego, bez pokrywy, stosunkowo niskie, ale o dużej powierzchni. Jezeli w twoim domu poanuje normalna, pokojowa temperatura, to nie ma potrzeby montowania pokrywy - to załatwi sprawę wentylacji.

Pozdrawiam
Natalia

42d3e78f26a4b20d412==