PDA

Zobacz pełną wersję : akwa - terra



Mysha792
25-01-2014, 13:09
Czy ktoś pomugł by mi zaprojektować wnetrze akwa dla żółwików Pseudemys concinna hieroglyphica. Chodzi mi o to żeby miały naturalne warunki, nie mam pomysłu jak im je stworzyć, czy jakis wielki kamień? niewiem! Może wy coś doradzicie! One mają po 5, 6 cm. Pomożecie? Doradzcie mi coś!
Zapomniała bym, akwa ma 180 litrów

PS.: Nie doradzajcie o moczarkach i rzeskach wodnych i wogule roslinek, żółwie je natychmiast zjadają!

MataManX
25-01-2014, 13:17
A może byś poczytała starsze posty na forum. Z tego co widzę twoje posty są zmorą ostatnich dni. Twoje żólwie są praktycznie takie same w pielęgnacji jak czerwonolice i akwarium dla nich wygląda tak samo. Sprawdź działąnie magicznej opcji szukaj na tym forum zanim napiszesz następnego posta na temat który był poruszany 100 razy przeczytaj starsze posty i poczytaj stronę Jojka http://www.czerwonolicy.waw.pl tam znajdziesz dużo o urządzeniu akwarium.

krist
25-01-2014, 13:22
każdy ma taki problem..... pooglądaj zdjęcia, może pomoże... czasami dobre pomysły przychodzą w najmniej oczekiwanym czasie..

marioh
26-01-2014, 13:22
Witaj Mata... - co sie z toba dzialo tyle czasu?
Teraz wszystko wroci do normy i znowu pare osob napewno sie "obrazi"na Ciebie :)
Wracajac do pytania o wyglad akwaterarium to zgadzam sie z kristem,ze najlepiej ogladac zdjecia,poszukac opisow naturalnych warunkow i oczywiscie przemyslec samemu,a stworzone akwa bedzie tylko Twoje.Warto natomiast pytac o poszczegolne rozwiazania typu:
- wykorzystany material
- sprawy techniczne
- roznego rodzaju przemyslenia i przewidywania.
Pozdrawiam

Pituophis
26-01-2014, 14:26
Ważne, żeby zapewnić nieco wyższa temperaturę otoczenia niż czerwonolicym, i pamiętać, że są od nich większe(40 cm) i różnią się dietą.

42d3e78f26a4b20d412==