PDA

Zobacz pełną wersję : taka mała sprawa



Paulazz
26-01-2014, 09:04
witam...

po bardzo długich rozmyślaniach doszłam do tego że musze oddać moje żółwie stepowe...

nie wystawiam tego postu w oddam lub sprzedam (choć już wcześniej to zrobiłam bez jakis pewnych rezultatów ) bo nie chce na nich zarobić albo oddać ich byle komu więc mam do was pytanie ( do was czyli ludzi znających się na żółwiach )

...CZY ZNA KTOŚ Z WAS ( z Warszawy lub okolic ) CHĘTNYCH DO PRZYGARNIĘCIA 3 ŻÓŁWI STEPOWYCH...

...jakas chodowla, farma, czy po prostu kogos z dobrymi warunkami i doświadczeniem... tylko błagam by nie odzywały sie osoby łase na to że za friko moga dostac 3 zabawki dla ich dzieci czy fajne " oryginalne stworzenia" na pokaz trzymane pod kaloryferem czy w pudełku po butach ( co na chwile obecna jest u mnie z uwagi na <powiem głośno> OSTATNIEGO ZAINTERESOWANEGO KTÓRY TAK MNIE ZAPEWNIŁ O SWOIM KUPNIE ŻE ZDEMONTOWAŁAM TERRARIUM I UŁOŻYŁAM JE W PUDEŁKO PO BUTACH CZEKAJĄC NA PRZETRANSPORTOWANIE ICH NASTĘPNEGO DNIA... niestety tak już siedzą 2 tygodnie przez lekkomyślność tej osoby... więc wiecie że jest mi strasznie głupio że musze je tak trzymac i boli mnie przez to serce więc zależy mi na czasie :/

jeżeli ktoś z was zna takich ludzi to bardzo bym prosiła o namiary na mail : paullla@op.pl

z góry dziękuje i pozdrawiam

Dora
28-01-2014, 03:15
Moze uda Ci sie przekazac te zolwie do sklepu w Warszawie- ZOOMARKET maja swoja strone www.zoomarket.pl sprobuj -sklep jest prowadzony przez Szapkarow-Orlowskiego hodowce zolwi stepowych i greckich.Zycze powodzenia.

Aleksander
28-01-2014, 07:51
Szkoda, że musisz oddać żółwie. Poszukaj może na forum osób, do których chciałabyś, żeby trafiły i wyslij do nich mejle z zapytaniem w tej sprawie? Może ktoś będzie mógł przyjąć twoją gromadkę? A może pojedynczo je rozdasz osobom, do których masz w miarę zaufanie? My niestety mamy 4 żółwie i 5 jaj w inkubatorze, które nadal się nie zapadły, więc jakby co, to będzie 9:)

Pozdrawiam
Natalia

agnieszkaw
29-01-2014, 01:47
Paula,
napisz, czy sprawa jeszcze aktualna?

foczka81
30-01-2014, 10:43
chętnie bym przyjeła samice ale problem z transportem:/

Enola
31-01-2014, 01:55
Ja bym wzięła jednego. Sęk w tym, że musiałabyś go wysłać i nie wiem czy jesteś do tego skłonna jednak odpowiednio zapakowanemu żółwiowi nie ma prawa się nic stać, a w trasie będzie tylko kilka godzin jeżeli wyślesz go przesyłką kurierską. Poza tym temperatury są plusowe już także to też nie rpoblem zwłaszcza, że nikt go na dworze przecież nie postawi. Przemyśl moją propozycję. Mam dobre warunki do trzymania żółwia, duże terra i mnóstwo ksiązek gdyż interesuję się żółwiami i zajmowałam się już kilkomaga gatunkami.

Enola
31-01-2014, 01:59
wyslalam ci maila w tej sprawie

Karol Chłopecki
31-01-2014, 02:24
Hej
Czy z żółwikami jeszcze sprawa aktualna.Jeśli to możliwe to podjechałbym je obejżeć w sobotę.Co ty na to?
Jestem z wawy.
Pozdrawiam i czekam na kontakt

AdamEx
31-01-2014, 09:05
Zwierzęta wysyła się przesyłką konduktorską......

foczka81
31-01-2014, 14:24
skoro zależy Ci na czasie to prosze odpisz na email ;)

Enola
01-02-2014, 04:49
tak AdamEx sorry "przejezyczenie" ze tak powiem. oczywiscie chodzilo o konduktorska.

42d3e78f26a4b20d412==