PDA

Zobacz pełną wersję : Leczenie grzybicy



MoNa13
05-02-2014, 07:18
Mam do Was pytanie: na czym polega leczenie czerwonolicego chorego na grzybicę? Może sie obejść bez wizywy u weterynarza? Czy chorej gadzince sprzyjają spacery na słońcu? Co powinny jeść chore żółwie? Czym sie leczy te żółwie? No i jeszcze 1 ważne: czy żółwie się od siebie zarażają tą chorobą. Ile trwa ich leczenie? Z góry skłamdam wielkie podziękowania za każdą odpowiedź :-)

ewka
05-02-2014, 17:28
Witam. Odpowiedz sobie na pytanie czy człowiek może się od drugiego zarazić grzybicą ? Czy jeśli Ty miałabyś grzybicę obeszło by się bez wizyty u lekarza ? Jakie spacery o tej porze roku ? Każde leczenie gada jest długie i rzadko całkowicie powracają do zdrowia. Odpowiedz sama przed sobą: czy podejmiesz się leczenia na własną rękę ? Ale napewno możesz zapewnić gadzince higienę w terrarium.

Pozdrawiam.

ludwik
06-02-2014, 03:55
Ewka ma 100% racji. Jeśli na dodatek to ten sam żółw o którego ranach pisałaś prawie miesiąc temu to najwyższy czas zapewnić mu dobrego weterynarza. (nie odpowiadałem jako pierwszy bo wiem, że MoNa13 nie lubi dydaktyki ;-)

MoNa13
06-02-2014, 04:21
Czy ja mówie że to mój żółw jest chory? ewka nie chodziło mi o wypuszczanie teraz, ale w lecie. ludwik czy ja nie przeczytałam co pisaliście? Troche zrozumienia na tym forum. Pytam za moją koleżankę, a nie za siebie. ludwik mój żółw nie ma grzybicy, tylko uszkodzenie skorupy. Mój żółw był u weterynarza. Czy myślicie że bym z tym czekała w nieskończoność? :-/ Nie przyjmujcie tego za brak szacunku itp.
PS. Wesołych świąt!

42d3e78f26a4b20d412==