PDA

Zobacz pełną wersję : DOSTĘPNOŚĆ CZERWONOLICYCH



leepa
22-02-2014, 06:24
słyszałam że czerwonolicych już nie można importować, ale chyba są w zoologikach bo przecież mogą sie tu rozmnażać ??? a jeśli nie to z kąd ja wytrzasne hodowce z olsztyna?

frydrych1
22-02-2014, 08:28
tak to prawda ze nie mozna importowac bo podobno liczba sztuk na wolnosci czerwonolicych przerasta liczbe naszych zolwi blotynych a to jest zaburzenie ekosystemu chyba. rozmnazac mozna ale to jusz nie beda te male i tanie zolwiki co kiedys i zoologiki nie maja teraz takiego zaopatrzenia w czerwonolice ale slyszalem ze dosteone sa teraz bardziej zoltolice czy cos takiego.

Stein
22-02-2014, 08:52
żółwi czerwonolicych nie można importowac i nie mogą być obiektem handlu , w zoologikach mozna kupic bez problemu żółwie żółtouche ( takie same jak czerwonilice tylko ze maja zolte plamki ) badz ostrogrzbietowe ( tez bardzo podobne ) pozdrawiam

leepa
22-02-2014, 09:47
łeeee to beznadziejnie !!! mi si ebardziej podobają czerwonolice bo mają czerwoną plamkę :P ej no kurde... co ja mam teraz zrobić !!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! hehe sorry ;p ej no ale to skąd ja moge sobie kupić takiego niunia zielonego (hehe a potem wielką krowę) gdzieś w Olsztynie może ktoś je rozmnaża ? :( jestem zdesperowana i będe w stanie wydać troche więcej (niż tamte 8zł :P ) ale ile gdzieś mniejwięcej by mogły kosztować jakbym kupiła od terrarysty ?

DrZacieR
23-02-2014, 05:28
sprawdz na forum w dziale ODDAM .. tam zawsze multum czerwonolicych było

AdamEx
23-02-2014, 12:24
Nie ostrogrzbietowe tylko żółw ostrogrzbiety i nie tak bardzo podobny do czerwonolicego ;-)

Stein
25-02-2014, 10:09
racja mój błąd , z wyglądu może nie aż tak ale hodowla jest identyczna

42d3e78f26a4b20d412==