PDA

Zobacz pełną wersję : Czy dobrze zrobilem...



Arem
24-02-2014, 12:29
Witam
Kupilem zolwia wodnego prawdopodobnie ostrogrzebietego-tak mi powiedzieli w sklepie ale juz nie raz sie przejechalem na wiedzy sprzedawcow.I mam pytanie:czy jest to odpowiedni wybor dla kogos kto zajmuje sie wezami a wczesniej mial zolwia czerwonolicego??
Martwi mnie stan zdrowia zolwia-sami wiecie jak to w sklepach trzymaja zwierzeta.Zauwazylem na glowie zolwia takie dwie biale "kulki" nie wiem jak to opisac ale sa okragle.Gdy przejechalem po tym palcem to jedna odpadla, z druga tez sie uporalem.Po kulkach tych pozostaly delikatne wglebienia na skorze ale nie ma zadnych ran.Czy dobrze zrobilem usuwajac te ciala i co to bylo takiego jakis ropniak??Jezeli to jakas choroba to jak moge pomoc zolwiowi?? Czerwonolice kapalem w rumianku dla zabicia bakterii czy temu zolwiowi taka kapiel tez dobrze zrobi??
Pozdrawiam

Stein
25-02-2014, 04:27
ostrogrzbietowy to praktycznie to samo co czerwonolicy a wiec raczej tak , a przynajmniej nie powinna zaszkodzic

Arem
25-02-2014, 05:24
No to dobzre a te baile kulki na ciele to jakas choroba??

marix
25-02-2014, 05:59
nie mam pojecia - nigdy o czyms takim nie slyszalem.

Pituophis
25-02-2014, 22:46
Nie mam pojęcia, co to za białe kulki... Może to po prostu coś, co się do żółwia przykleiło(?).

42d3e78f26a4b20d412==