PDA

Zobacz pełną wersję : Mieszanka ale czy wybuchowa???



josetsu
20-03-2014, 07:20
wieco powiecie-ostrogrzbiete polaczone razem z czerwonolicymi w jedym terra 240litrow-nic sobie nie robia i egzystuja w pelnej wspolpracy!!!!
nie ma ryalizacji pokarmowiej ani terytorialnej:)
co sadzicie o tej mieszance???

leepa
21-03-2014, 05:20
oto moje zdanie: rotfl :)

Aleksander
21-03-2014, 23:55
Leepa, jednak wolimy na forum bardziej konkretne wypowiedzi. Zwracaj większą uwagę na treść tego, co piszesz, albo...rezygnuj z wypowiedzi.

Pozdrawiam
Natalia

leepa
22-03-2014, 11:56
czy masz może jakieś wątpliwości? moja wypowiedź jest krótka ale jakże pełna wymowy ! :) obrazuje w pełni to co chciałam wyrazić, ten jeden wyraz przekazał tak wiele uczuć, a w tym : zdziwienie, zachwyt, radość, uznanie... jeszcze jakieś wątpliwości? ja rozumiem że tego wyrazu nie ma w słowniku języka polskiego ale mimo to wiele ludzi jednak zna choć część potocznego ale dobra nie rozpisuje się bo mnie pobijesz albo coś... ;]

New Age Messiah
25-03-2014, 03:48
to chyba nic dziwnego skoro w naturze te gatunki żyją stadnie. Chciałbym takie terra ale musiałbym mieć chyba większą chate ;) Gratulacje

leepa
25-03-2014, 06:32
no wystarczył by tolko większy pokój :P

Jojek
27-03-2014, 11:45
Hmm na pytanie "co sądzicie o tej mieszance?" odpowiedasz rotfl i twierdzisz że to znaczy "wiele uczuć, a w tym : zdziwienie, zachwyt, radość, uznanie"

ROTFL Rolling On The Floor Laughing Skrót stosowany w dyskusjach sieciowych w odpowiedzi na jakieś głupstwo palnięte przez dyskutanta. Oznacza „tarzam się po podłodze ze śmiechu”. Czyli jest to śmiech. Można wręcz powiedzieć że śmiech szyderczy. Nieopanowalny.

Problem w tym że nawet nie podałaś przyczyny co cię tak rozbawiło w tym pytaniu.

BTW Twoja definicja skrótu rotfl...zasługuje na LOL.

leepa
28-03-2014, 05:04
sprytne :] ale ja jestem Polakiem :P a rotfl napisałam z małych liter więc skrót to nie jest :D

42d3e78f26a4b20d412==