PDA

Zobacz pełną wersję : Kto co woli niech lubi



Flops
16-06-2014, 10:52
[wyedytowano] Co kto lubi? Jakie ŻÓŁWIE lubi?

Trachemys scripta elegans
troosti
picta
scripta

Czy może inne?

Greckie, stepowe czy nawet morskie?

Ja kocham te małe, malutkie, najmniejsze i moje ;-)

Ty możesz lubieć te duże, większe i największe oraz swoje.

Ale czy to ważne...?

[wyedytowano]

Wymień sie poglądami na temat żółwi i tych małych i tych dużych. Czekam na odpowiedzi.

PS: Aleksander nie myśl sobie że kontynuję temat " Młode żółwie buszują w akwarium "

Z góry pozdrawiam wszystkich na forum oraz Aleksandra i Jojka

Młody Flops
Jakub Szczęsny

MoNa13
16-06-2014, 12:49
Dla mnie nie ma różnicy czy żółw mały czy duży- żółw to żółw najwspanialszy gad na ziemi ;-) Kocham czerwonolice, żółwiaki chińskie i ogólnie wszystkie ;) Bardziej lubie osobniki około 20 cm :))) wszystkie żółwie są piekne tyle napisze ;) ,,Jeżeli jesteś prawdziwym przyjacielem żółwi to kochasz żółwie te małe i te duże. '' u mnie tak jest... nieważne czy mały czy duży każdy jest kochany. Lubie patrzeć jak buszują po akwa, łapią ryby, ,,opalają sie'' :] Pozdrawiam żółwiomaniaków

Flops
16-06-2014, 13:14
Fajnie że w ogóle odpisalas na ten temat. a napisz jeszcze co myslisz na temat " Masakra zolwi przez gowniazy " troche nizej na forum.

Pozdrawiam Cie MoNa. Mozemy prowadzic korespondencje na temat zolwi.

Jakub Szczęsny
FlopsMoNa13 napisał(a):

DJAligator
28-06-2014, 09:42
" Masakra zolwi przez gowniazy " to jest najmniej inteligentny temat na caaalutkim żółwiowym forum 2,3,4 miejsce zajmują oczywiście posty twojego autorstwa. serdecznie gratuluje
ps
a może jesteś żółwikiem...stukasz pazurkami po klawiaturze? w każym razie należą ci się gratulacje

42d3e78f26a4b20d412==