PDA

Zobacz pełną wersję : plazy ogoniaste



Wit
29-08-2011, 10:33
Czesc. Mam pare pytan.
Czy dla plazow nadaje sie woda z kranu?
Czy zjadaja swoja wylinke?
A teraz o moich traszkach. Co traszki Waltla oprocz miesa i dzdzownic moga jesc?
Czy stosowac jakies preparaty pielegnacyjne?

Czy ktos wie, gdzie mozna je kupic w Poznaniu?
Jak mozna rozroznic ich plec (czy po grubosci przednich nog)?
Licze na pomoc i z gory dziekuje za kazda odpowiedz

Pozdrawiam. Witek

AGAM
29-08-2011, 13:09
Z tego co wiem płazy zjadają swoją wylinkę (przynajmniej moje kumaki i karliki). Woda z kranu może być ale odstana. A co do karmienia to popatrz na opis. One jedzą praktycznie wszystko c ozmieszczą :-) wszelkie bezkręgowce (oczywiście nie jakieś trujące) będą odpowiednie. Preparatów chyba używać nie trzbea. No chyba że jakieś akwarystyczne, np do zwalczania glonów, ale to nie jest konieczne.

Arrow
29-08-2011, 14:42
Czy dla plazow nadaje sie woda z kranu? Tak
Czy zjadaja swoja wylinke?Tak
A teraz o moich traszkach. Co traszki Waltla oprocz miesa i dzdzownic moga jesc?wszelkie wodne zwierzątka, poluja zarowno na ldzie jak i w wodzie, jest mnostwo pokarmow mrozonych dla ryb mozesz je stosowac wystarczy dopasowac je do rozmiarow zwierzecia, sprzedawane sa rowniez zywe pokarmy, nie nalezy jednak karmic rurecznikiem, i nalezy raczej unikac ochotki, reszta moze byc, mieso stosuj raczej zadko
Czy stosowac jakies preparaty pielegnacyjne?nie musisz
Jak mozna rozroznic ich plec (czy po grubosci przednich nog)?samce maja wiekszy rozstaw przednich konczyn, sa one slinej umiesnione

Wit
30-08-2011, 11:35
Dzieki. Ale czy ktos wie cos o sklepach lub hodowcach (okolice Poznania)
Pozdrawiam. witek

42d3e78f26a4b20d412==