PDA

Zobacz pełną wersję : Czy dokupić parkę traszce?



Tangerine
11-11-2011, 16:18
Mam od 2 lat traszkę ognistą. Zastanawiam sie czy nie dokupic jeszcze jednej albo dwócz czy nawet trzech.
Czy to zwierzątko stadne czy raczej preferujące samotny żywot?
Nie jestem też pewna co do płci mojego zwierzaka, ale zdaje sie, że to samiec. Po czym mam poznać płeć?
Czy jak dokupie drugiego samczyka, to będą się bić?
A jeśli dokupie samiczkę, to będą się mnożyć jak żaby w stawie?
Bardzo proszę o odpowiedź.

Krzysztof.W
15-11-2011, 05:30
Mnożyc to się raczej nie będą^_^.Trzeba przezimować, stwożyć odpowiednie warunki.
Jeśli masz taką możliwość dokupienia jeszcze kilku sztuk,to nie ma do tego żadnych przeciwskazań, te zwierzatka może nie są społeczne ,ale też nie sa nastawione do siebie agresywnie.
Kiedyś też miałem traszki 4 szt, czarne z wieszchu zaś jaskrawo czerwone od spodu jak kumaki.Nie byłem, i nadal nie jestem pewny że to były traszki ogniste,
Te kosztowały 18 zł za sztuke , a podobno traszka ognista kosztuje 80 zł.

Opisz wygląd swojej traszki, i czy ma końcach palców u łapek ma czerwonawy kolor?.


Cześć

ademar
23-11-2011, 07:04
ma do sprzedania 4 traszki po 8 zl :) ok 10 cm nie wiem co to jest ale mam, nie no traszki walta :)

POZDRAWIAM ADEMAR

Paweł Barakowski
13-12-2011, 14:39
hej Napewno jak dokupisz samczyka co ci sie nie bendom bić . Samczyk ma wyrażne zgrubienie przed ogonem i jest smukleiszy. A odnośnie rozmnożenia to same powinny Ci sie razmnożyć. Tylko młode wraz z wodmo musisz przenieść do osobnego akwarium bo doresłe je siedzą. W akwarium z traszkami powinienes miec filtr albo jakis napowietrzacz (oddychaja przez skute) i dużo roślin. Wszystkie przewody wychodzonce z akwarium powinienes zabezpieczyc rzeby ci traszki nie pouciekały. Młode z jajek lengnom sie po 2 tyg. Jak bys miał jakies pytania to napisz . pozdrawiam

42d3e78f26a4b20d412==