PDA

Zobacz pełną wersję : preparaty wapniowe dla traszek Waltla(?)



Wit
26-08-2012, 11:18
Jakie i jak czesto stosowac?

Pozdrawiam. Witek

katja
10-09-2012, 10:02
a po co????????? oczywiscie mozna raz na jakis czas, chociaz mioje nie dostaja juz bardzo dlugo i nic im nie jest. wystarczy odpowiednio urozmaicac diete.
pozdrawiam kati

Wit
10-09-2012, 11:55
A kiedys im dawalas. Piszesz, ze ,,nie distaja juz bardzo dlugo". Moje jeszcze nigdy nie dostawaly. opiekun w zoo (stare zoo Poznan) mowil, zeby im dawac.

pozdrawiam. Witek
P.S.powiedz cos o Twoich waltlach (terrarium, ich wielkosc, rodzaje pokarmow itp.....

Wit
10-09-2012, 11:57
Przepraszam za literowki i brak "?" Jak zobaczylem swojego posta to sam go nie moglem zrozumiec;-)

Pozdrawiam. Witek

katja
04-10-2012, 03:59
sorry, ze tak dlugo, ale nie zagladalam tu chwile, a potem forum mi nie dzalalo. moje dorosle waltle dostawaly wapn, owszem dawal im je hodowca od ktorego je wzielam, ale ja pozniej im nie dawalam, natomiast mlodziez nie dostala nigdy i jest z nimi wszystko ok. kwestia pokarmu, urozmaicaj go podstawa to rurecznik, ale raz na jakis czas ochotka tez smakuje, czsami dzdzowniczka (jesli sa wystarczajaco duze zeby polknac, moje uwielbiaja), moze byc serce wolowe i raczej swiezy nie mrozony pokarm. wodzieni nie polecam, bo sa troche za male, ale tez dadza sobie z nimi rade

katja
04-10-2012, 04:06
aha ale tych serc jesli bys probowal to nie za duzo, bo moga zaszkodzic!

42d3e78f26a4b20d412==