PDA

Zobacz pełną wersję : Dla początkującej - rzekotka?



Krewecia
10-12-2012, 12:03
Hi.
Jestem początkującą terrarystką, mam akwarium (przykryte, doświetlane) 60x30x40. Czy mogę tam trzynać rzekotki zielone, lub inne tym podobne żabki? A jeśli "tak" to ile? Mam też pytanie do tych którzy mają już rzekotki, czy w sadzawce (bajorku) dla tych zwierząt trzeba montować filtr? Jestem też zainteresowana kupnem rzekotek, sprzedających prosze o kontakt. Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi.
Pozdrowionka,
Marta

Sm0k3D
10-12-2012, 13:27
Przeczytaj opis :) a po drugi czy jestes paewna ze plazy?? Tez wydawalo mi sie ze rzekotka by byla fajna, ale zdecydowalem sie na Gekona Lamparciego, i jestem happy z tej decyzji, mam go od roku i ma sie bardzo dobrze :)

OTILOPUS
11-12-2012, 08:55
Witam!
Pewnie, że możesz. W tych rozmiarach zbiorniku ok. 3szt. Musisz go jednak odpowiednio urządzić. Jeśli chodzi o filtrowanie wody w basenie, to przy tak małym zbiorniku raczej mija się to z celem. Lepiej urządzić basen tak, aby można go było wyjąć, wyczyścić i wypełnić świeżą wodą.

Żabki to świetny wybór.

Kontakt ze mną Otilopus@wp.pl
Pozdrawiam serdecznie
Anita

zazel
13-12-2012, 09:03
Sm0k3D ktoś tu jest zdecydowany ;) twój post powinien być wykasowany ;) nie kwestionuj Jej\Jego decyzji

Sm0k3D
13-12-2012, 11:59
poczatkujacy moze nie dokonca wiedizec czego chce.. hee ja tasz ja poczotku chcialem kameleona, potem agame, legwana, poprszez rozne plazy i skonczylo sie na gekonie, nie powiedizlem masz kupi i jusz tylko zasugerowalem, rozumiesz?? :P

42d3e78f26a4b20d412==