PDA

Zobacz pełną wersję : poskoczki mulowe



Grzechoo
27-01-2013, 14:23
witam
czy ktos z was hodowal poskoczki. przyznam sie ze dzis w zoologiku widzialem kilka i zrobily na mnie duze wrazenie. zwlaszcza dorosly samiec (tak mi sie wydaje) z wielka granatowo polyskujaca pletwa grzbietowa. wydaja sie ciekawe ale z tego co przeczytalem (a nie wiele o nich znalazlem) to sa trudne w hodowli. tu pytanie do was jak to jest z ich hodowla i jak utrzymac w akwarium slona wode?

MataManX
27-01-2013, 14:25
ej chłopie to jest dział płazy a poskoczki to ryby jeśli tego nie wiesz lepiej się z ich hodowle nie zabieraj

AGAM
27-01-2013, 14:27
ale tutaj nie ma forum o rybach a hoduje sie je podobnie do płazów... poszukaj w archiwum bo to już było poruszane.

Grzechoo
28-01-2013, 16:42
MataManX napisał(a):

> ej chłopie to jest dział płazy a poskoczki to ryby jeśli tego
> nie wiesz lepiej się z ich hodowle nie zabieraj
>

wiem ze to ryby ale jak zauwazyl Agam hoduje je sie tak jak plazy wiec uwazam ze to odpowiednie forum. a jak ci przeszkadza to nic nie pisz. pytanie bylo do tych co maja cos do powiedzenia (sensownego)

drzewołaz
10-02-2013, 07:44
Napisz do poznańskiego ogrodu zoologicznego. Ja mogę Ci podać trochę informacji na temat tych rybek ale dopiero za kilka dni ( nie mam czasu). Kontaktuj sie na e-mail; dendrobates@poczta.onet.pl (jestem z zoo).

42d3e78f26a4b20d412==