PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie kupić Aksolotla?



ewcia
16-03-2013, 13:12
Mam pytanko...gdzie w Krakowie można kupić Aksolotla....pomocy!!!szukam i szukam i nic:(((

MataManX
17-03-2013, 01:51
co się narobiło jeszcze jakiś czas temu była Polska zasypana Aksami i Czerwonolicymi a teraz coraz częściej ich trzeba szukać :) ale jak jesteś z krakowa to masz jedno bardzo dobre wyjście :) BIOFIL www.biofil.pl

ewcia
17-03-2013, 05:16
Dzieki za porade ale.....niestety w Biofilu tez ich nie maja:( może ktoś na forum bedzie chciał sprzedac.....mam nadzieje:)

cytia
17-03-2013, 13:02
sa w zoologicznym nawet niedaleko mego domu ale.. ja jestem z poznania wiec pewne techniczne problemy by byly...

ewcia
18-03-2013, 03:25
heheheh no to szkoda ze Poznań tak daleko od Kraka lezy...dzieki cytia ale az tak to sie nie bede dla aksolka poswiecac:))))moze ktos z okolic Kraka bedzie mial do sprzedania albo moze sie wreszcie gdzies pokaza.....mam nadzije:)0))

cytia
18-03-2013, 05:50
:) no wlasnie, ja nie mialabym nic przeciwko temu, zeby bylo znacznie blizej, zwlaszcza ze bardzo lubie Krakow :)
pozdrawiam i mam nadzieje ze ci sie uda znalezc. ale uwazaj ;) ja jak kupilam sobie 1sza pare to tak w to wsiaknelam ze i moi znajomi tez sie "zarazili" i sami maja aksolki :) teraz. pamietaj tez o dosc duzym akwarium, moje przy kupnie mialy ok 10cm a teraz maja 25 i ciagle rosna.

ewcia
18-03-2013, 06:22
A ja pozdrawiam Poznan...oj wiem cos o "zarazaniu" sie....mam w akwa 200l, co ktos ze znajomych do mnie przydzie do dostaje bzika na punkcie rybek, i tak non stop z kims biegam za kupnem akwarium:)teraz martwi mnie to ze nigdzie nie moge dostac aksia...mam akwa 30 litrów, ale jesli kupie zwierzaka to zmienie mu na wieksze, teraz nie ma to sensu... nio bo nie mam aksia:(cmoook

42d3e78f26a4b20d412==