PDA

Zobacz pełną wersję : polskei ropuchy



Chester86
29-03-2013, 03:57
czy s ajakies polskie ropuchy nie pod ochrona co mozna chodowac? ropucha szra jest syuper ale jest pod ochrna. chilem kupic olbrzymia ale niemoge znalesc wogole

Mantis
29-03-2013, 06:17
Kup ze sobie zabe rogata tez fajna zabka

Natkas
29-03-2013, 06:41
wszystkie sa pod ochrona

Fredomirek
29-03-2013, 09:11
Niestety wszystkie są pod ochroną. Dzisiaj udało mi się znaleźć ropuchy szare i żaby zielone na godowsiku :)

Pozdrawiam, Piotr

Fredomirek
29-03-2013, 09:12
Sorry, ropuchy zielone

koleś
29-03-2013, 10:29
Agi są bardzo fajne, zresztą sam bym chętnie kupił, lecz jak na taką Australijską plagę, to są dość drogie, bo po około 100 zł. Ale jest to chyba jakiś inny podgatunek niż w Australii, bo mają łądny wzorek

ziomalka_puma
30-03-2013, 10:30
Hej! Ostatnio złapałam taką ładną żabke wyglądała jak rzekotka i chyba była nią... Chciałam ją sobie zabrać do domku bo była taka milutka i piękna i wogóle ale jak sa pod ochroną to lepiej nie... Ale jeśli ktoś wie to niech powie co to byla za żabka: była mała bardzo jakieś 4 cm, zielona ale tak ładnie zielona jesli można to tak ująć i miała takie gietkie ciało... Na moje oko to rzekotka ale nie jestem znawca...

goblin
30-03-2013, 14:17
ziomalka wiesz co ci powiem n/c ten twój komentarz do żółwia greckiego jest żałosny żółwie tak jak inne gady majom spacjalne wymagania a ty tak jakby nigdy nic pisze ze chodzi sobie po domku , odczasu do czasu skacze z balkonu (jest to tak sformułowane jakby to lubiał)a ty nawet kilka dni niewiedziałaś że go niema ciekawe chociaż czy on jest dostaje a to z suszarkom dobiło mnie całkowicie szczerze ja bym z takim komentarzem się kurw* poszedł i zaorał bo chyba kay po przeczytaniu tego myśli sobie o tym żółwiu i co on przezywa a na koniec jeszcze "jestem bardzo do niego przywiązana"hyh a nawet niewiedziałś ze poszedł sobie na spacer hyh oki dalej niebede komentowac bo jako młoda i głupia kobitka mogłoby to źle na ciebie wpłynąć.

goblin
30-03-2013, 14:19
o nie kurw*a mac już nieche nawet wiedziec jakie warunki ma ten twój gekon skoro zół skacze z balkonu to moze gekon uprawia spadochroniarstwo ?? albo lata na paralotni moze napiszesz coś o nim jakie miał przezycia ?? ile razy stracił ogonek ile razy miał połamane łapy albo w jakim stadium ma krzywice ??

amatorek
31-03-2013, 07:25
Goblin - nie znam ziomalki_pumy(Marty) osobiście ale gadałem z nia na GG i sie mnie pytala co potrzebuje gekon, wiec ma terrarium,zarowke dzienna i nocna oraz kryjówki i wszystko co gekonowi potrzebne.

goblin
31-03-2013, 08:17
Hyh przejżałem jej all posty i zauważyłem że jakoś niechce jeść ten jej gekonic czyżby było all wporządku ?

amatorek
31-03-2013, 10:20
teraz już je :)

ziomalka_puma
02-04-2013, 10:03
Goblinie! Po 1. masz nieaktualne wiadomości mój gekon sie zaaklimatyzowal i bardzo dużo już je... po 2. nie zauważylam że mojego żółwia nie ma bo byłam u babci a niestety nie jestem w stanie być w kilku miejscach jednocześnie... po 3. po tym jak Bazyli wyskoczył z balkonu moj tata calkiem przerobil balkon wiec to sie nie powtórzy... po 4. skąd możesz wiedzieć jakie warunki ma mój gekon?! ma kilka kryjówek, jako podłoże kostke kokosową, kilka konarów itp., oświetlenie dzienne i nocne, termometr i wszystko co mu potrzeba wiec niby czego mu brakuje? No i mam mojego żółwia już bardzo długo i jest mu dobrze, jak był w terrarium nie byl szczęśliwy ciągle drapał w szyby i wogóle nie miał tam nic ciekawego a teraz ma lepiej, ma więcej terenu do chodzenia i jakoś nic złego mu sie nie dzieje... Z TWOICH WYPOWIEDZI WYNIKA ŻE MĘCZE ZWIERZĘTA I NIE UMIEM SIE NIMI OPIEKOWAĆ A TO NIE PRAWDA! Lepiej zastanów się 3 razy co piszesz! A poza tym miałam kilka chomików i każdy z nich dożył sędziwego wieku, uratowalam kilka jaszczurek bo chlopacy z mojej klasy sie nad nimi znęcali i musialam sie z nimi bić żeby je wypuścili i kilka żab... Wiec kocham zwierzęta i mi tu nie mów że jest inaczej!
P.S.: Amatorek dzieki za linię obrony :P :D

goblin
02-04-2013, 12:59
Osz ciuuu ale osiągnięcie utrzymac chomiki do sędziweko wieku :D:D:D a mozesz mi powiedziec ile zyły bo moja stara parka żyła samiec 4,5 roku a samica o roczek dłużej :D:D

ziomalka_puma
02-04-2013, 23:56
Tak moge ci powiedzieć... chomika syryjskiego dostalam w wieku ok. 2 lat i żył u mnie ok. 3 lat... a dżungarskie przeważnie 3,5 roku ... przyczepileś sie tych chomików a co powiesz na inne rzeczy np. że piszesz a nie wiesz co... echhh co za świat... sorry wszystkim za tą głupia DYSKUSJE bo to nie to forum ... a ty Goblin jeśli jesteś taki mądry i masz tak wielkie doświadczenie w terrarystyce to może odpowiesz na pytanie Chesterowi zamiast sie ze mna kłócić...

goblin
03-04-2013, 08:08
Hehehe spoko ziomalka zakończy tą gupiom rozmowe hehehe bo jakoś mnie poniosło sorry :D:D:D a co do pytania to z tego co wiem to wszystkie ropuchy sa pod ochronom :D:D:D:D

ziomalka_puma
04-04-2013, 04:55
:D ja sie nie lubie kłócić :P

42d3e78f26a4b20d412==