PDA

Zobacz pełną wersję : rzekot zabi



Dominik1
10-09-2013, 09:24
Mam pytanie do chodowców rzekotek zabich, mam 4 rzekotki wielkości około 6-7cm moze troszke większe ale niechce mi się ich mierzyć i pytanie jest takie :Jle wy kupywaliśxcie tych zabek i jak wyglądał stosunek płci chodzi mi o to jakie szanse mam na to zeby miec samca w tym stadku (miałem ich 9 ale 4 nie przezyły drogi do domu) i teraz niewiem czy dokupywać czy nie? a jeśli tak to ile może kosztowac dorosły samiec?

nazer
12-09-2013, 00:08
hmm 6-7 cm zabki mozna powiedziec ze sa dorosle, wiec jesli masz wsrod tych 4 szt, samca to niebawem powinien ci ladnie rechotac. no nie trzymasz ich od malego wiec nie dojdziesz, ale jakbys mial od mlodego to bys widzial roznice we wzroscie samce rosna wolniej i maja mniejszy apetyt. Ja mam 2 szt. i to chyba parka, ale planuje dokupic minimum jeszcze 2.

Dominik1
13-09-2013, 09:37
miały około 1cm -więc sądze ze były dość młode z tym ze jest taki problem ze są one z róznych samic i w różnym wieku jesli sądzisz ze są dorosłe mając 6-7 cm to się niestety mylisz bo widziałem żabki znajomych którzy je rozmnażali i oni wszystkie mają powyżej 10 cm tak do 11 (są ogromne) a moje mają zaledwie 6 miesięcy do kumkaqnia jeszcze minimum drugie tyle ,z tym ze ponoć trzeba kupic około 5 zeby się trafił samiec i niewiem czy to prawda albo jak to wychodzi w praktyce

KoReXoN
07-10-2013, 07:34
Ale ty jesteś mózg. Wiesz co to jest rachunek prawdopodobieństwa? Możesz kupić 1 i też ędzie samiec.

42d3e78f26a4b20d412==