PDA

Zobacz pełną wersję : Przeobrażenie



slawex2
27-11-2013, 13:34
gdzie można nabyć tyroksyne. chciałbym przeobrazić aksolotla.
dzięki za odpowiedzi.

AGAM
28-11-2013, 08:23
można ją nabyć w tarczycy :p a tak serio to nie wiem gdzie - pewnie w jakiś placówkach medycznych ale nie baw się lepiej hormonami i opiekuj sie aksolotlem takim jakim jest. Jak chcesz formę lądową to kup sobie salamandre (oczywiście nie plamistą). Jak dla mnie to jak obcinanie psom uszu i ogonów - kupiłeś aksola więc miej aksola.

bysiu
28-11-2013, 10:19
żeby uzyskać lądową formę aksolotla możesz stopniowo osuszać zbiornik,a jeśli to nie da efektu to lepiej nie kombinować,bo jeszcze zrobisz mu krzywdę.

Saurus
28-11-2013, 12:57
a co wychodzi z przeobrazonego aksolotla?:]

AGAM
28-11-2013, 13:39
coś bardzo podobnego do ambystomy tygrysiej. Tyle że albinos raczej będzie miał inne kolorki.

Nestor
28-11-2013, 15:29
Wg. mnie obcinanie psom uszu i ogonów to zupełnie co innego. Jest to interwencja chirurgiczna(działanie zupełnie sztuczne), a przeobrażenie aksolotla, to tylko sprowokowanie naturalnego procesu.
Do slawex2:
Tyroksyne pewnie można dostać w aptece, ale na pewno jest na receptę, zresztą nawet jakby udało Ci się ją zdobyć lepiej nie ryzykuj. Przedawkowanie hormonów może mieć nie ciekawe skutki. Spróbuj lepiej zdobyć tarczyce zwierzęcą i podać aksolotlowi do jedzenia, obniżyć poziom wody(ale tak, żeby nie wysechł) i umożliwić wyjście na ląd.

AGAM
29-11-2013, 07:26
Aksolotle w naturze całe życie ą w formie neotenicznej a zabawa z hormonami bez żadenj głębszej wiedzy i doświadczenia mzoe się źle skończyć. Akslotl to zwierze wodne i jako takie powinno byc traktowane.

minio
29-11-2013, 09:29
Pogadaj z zaprzyjaźnionym rzeźnikiem w celu zdobycia tarczycy.Podawaj ją jako pokarm.Taka tarczyca zawiera odpowiednią ilość hormonu do przeobrażenia.

42d3e78f26a4b20d412==