PDA

Zobacz pełną wersję : Czy tak pompka się nada?



kac
29-12-2013, 01:21
Witam Serdecznie!
Czy taka pompka nadała by się do systemu zraszającego (cała reszta z Gardeny)
http://mcs.pc.pl/produkt423.html
A może jakaś inna pompka z tego sklepu? Boje się że będzie jeden problem... mianowicie: ta pompka ma wejście na węża o dość dużej średnicy a węże gardena mają tą średnice mniejszą? Da się to jakoś zredukować czy coś?
Pozdrawiam!

Theraphos
29-12-2013, 02:20
Mi sie wydaje że będzie dobra. A co do tego węża to można zastosowac nakładnke. A nie dało by sie podłączyć oryginalnego węża z tej pompki? Jak chcesz miec pewnosc to poczekaj az sie wypowiedza jeszcze inne osoby której miały styczność z pompkami:)

Kaszkiet
29-12-2013, 05:36
tam ci pisze ze jets przystosowana do wezy odpwoiedniej grubosci , moze byc problem z mniejszymi srendicami bo wtedy prawdopodobnie bedzie wytwarzac sie wieksze cisnienie . Jezeli roznica jest duża to zmienia sie parametry typu wysokosc pompowania itd . Najlepiej zapytaj u dystrybutora .

micgekon
29-12-2013, 11:23
Boję się ,że ta pompka nie wytworzy Ci odpowiedniego ciśnienia (pisze,że podnosi wode tylko 135cm!!! ona się będzie nadawać do wodospadu a nie do zraszacza jak podłączysz do tego końcówkę z gardeny to woda ci będzie z niej kapać. Moim zdaniem najlepsza do tego będzie pompka z odkurzacza piorącego (sam taką mam jeszcze nie zamontowałem w terra ale już ją testowałem z dyszą rozpraszającą-super) słyszałem też o pompkach ze spryskiwaczy do samochodu na 12V.

kac
30-12-2013, 06:54
Witam!
Dzięki za info! A gdzie taką pompke z odkurzacza moge kupić (najlepiej na necie)? i czy ona ma jakieś wyjście zeby podłączyć dysze Gardeny 4,6mm?
Pozdrawiam!

die
30-12-2013, 10:59
wiesz co ja wlasnie robie sobie zraszacz. I zakupilem juz pompke do spryskiwacza z daewoo. I naprawde niezle ona da je :) Sadze ze wystarczy. Ale z zasilaniem jest problem. Wykorzystam do tego zasilacz z kompa. bo daje on dosc duza moc..

micgekon
30-12-2013, 11:38
Pompke z odkurzacza kupiłem w serwisie AGD u mnie na osiedlu (do wyboru do koloru polskie ,włoskie ,na drugi dzień mi sprowadzili) a gdzie na necie niestety nie wiem. Do tego kupiłem kawałek węża ciśnieniowego i końcówkę do zraszacza w OBI.

Biber
30-12-2013, 12:43
kac u nas w mieście jest serwis taki podajże na Mickiewicza i tam można kupić :)

42d3e78f26a4b20d412==