PDA

Zobacz pełną wersję : witaminy dla rzekotki



gregory
14-01-2014, 12:52
Witam jestem początkującym terrarystą jeśli chodzi o płazy, proszę więc o rady jakie witaminy, w jakiej ilości i jak podawać rzekotce żabiej. Mam złe doświadczenie w posypywaniu witaminami karmy gdyż przynajmniej jak dotychczas żabki słabo jedzą i wszystkie witaminy spadną na ziemię. Piszcie więc swoje sugestie tak bym dobrze zaopiekował się płazikami.

Drobek
15-01-2014, 08:39
http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=14&i=3456&t=3449#reply_3456

Double
15-01-2014, 10:25
własnie, najlepiej albo skarmiać świerszcze witaminami i sepią, albo zaopatrzyc się w małą strzykawkę, nabierać nią odrobinę witamin w płynie i wstrzykiwać w odwłok świerszczy i od razu podawać.

Silent_Dragon
15-01-2014, 11:27
Witam
Double a jakie zarcie dla tych swierszcy?? Bo ja chce moim chwytnicom dac jakies witaminki i chce zrobic tak, aby te witaminy wcinaly swierszcze. Slyszalem ze dobrze sprawdzaja sie karmy dla rybek. Ale jakie?? Jaka mam pewnosc ze swierszcze zjedza wysokowartosciowy pokarm dla rybek??
Pozdrawiam i prosze o pomoc :]

Double
15-01-2014, 12:10
popytaj o produkty np Tetry Rubin z witaminami, pokarmów dla rybek są naprawde dziesiatki... ja swoje siwreszcze skarmialam po prostu wibowitem, bardzo go lubią. poza tym swierszcza żrą wszystko co popadnie, więc nie powinno byc problemu ze skarmianiem ich.

Down
23-01-2014, 08:21
dzień dobry
jestem początkującym terrarystą narazie choduje straszyki rogate ale zamierzam zająć się żabami i stąd pytanie jaką żabe mógłbym sobie na początek kupić chodzi i oto zeby przedewszystkim nie była dużych rozmiarów ale i też żeby jej cena nie była zbyt wysoką proszę o kontakt

42d3e78f26a4b20d412==