PDA

Zobacz pełną wersję : cos dziwnego



djtommi
22-01-2014, 12:08
Sprawa jest taka ;P dalem zabka muchy ale nie chcialy ich jesc ale one ubywaly wiec moze i troszke zjadly ale nie jestem pewien, dzis widze przy jednej z kryjwek jednej z zabek ze jest jedna mucha albo cos co ja przypomina bo cialo jest calkowicie zmasakrowane tak jakby bylo zmielone i znow sklejone a ze to mucha to widac tylko po rozmiarach i oczach bo sa na miesjcu, nie wiem oc o tym sadzic czy mozliwe ze zaba przezula i wypluala?? bo ze sa to odchody to raczej watpie tym abridzje przez te oczy... spotkalisice sie kiedys z tym??

Double
22-01-2014, 12:37
jest to wielce prawdopodobne, że żaba schwytała muchę, "pomamlała", ale nie potrafiła jej połknąć w całości i ją zwróciła... zdarzyło mi się to pary razy...cóż...

(ps następnym razem napisz "żabkom" a nie "żabką" bo nie mogłam na początku załapać o co chodzi ;-)))

djtommi
22-01-2014, 12:46
sorki:P mala wpadka ;) to dobrze ze to to co myslalem bo juz wymyslalem z jakiej planety jest ten obcy ;) znaczy sie ze muchy sa za duze?? dziwne swierszce sa takie same i nie ma problemow.

AGAM
22-01-2014, 12:47
to mogą być odchody. Może po prostu głowa muchy nie została strawiona.

djtommi
22-01-2014, 12:53
kurcze no to jest dlemat, sprobuje przelac fotki tego czegos to zobaczycie co i jak. ale jest jeden plus a to taki ze poluja na muchy wkoncu ;)

AGAM
22-01-2014, 13:03
ale czy to odchody, czy przerzuta mucha nie masz isę czym przejmować, więc nie musisz się martwić o fotki.

djtommi
22-01-2014, 13:05
jesli odchody to dobrze jesli wyrzuta mucha to moze byc tak ze nie radza sobie z muchami

AGAM
22-01-2014, 13:13
jak żaba coś zmieści do pyska, to potrafi to połknąć. Jeśli wypluła to z innej przyczyny. Skoro widzisz że teraz polująto nie ma sprawy. Moje Hyperoliuski spokojnie wcinają muchy (samiec ma ok. 3cm).

Grzechoo
22-01-2014, 16:12
to rownie dobrze moga byc odchody. moj poskoczek ma tak szybki metabolizm ze czesto wydala cos zanim to dobrze strawi. bardzo czesto w odchodach sa cale karaczany, wyraznie widac glowe oczy a nawet skrzydla

Saurus
23-01-2014, 02:38
Raczej tak powolny- przy szybkim metabolizmie caly pokarm jest szybko przetwarzany, przy powolnym nie.

Grzechoo
23-01-2014, 11:17
ma szybki metabolizm i krotkie jelita, dlatego nie nadaza z trawieniem np. hitynowego pancerzyka. miekkie czesci sa szybko trawione a poniewaz ma szybka przemiane materii zaraz potrzebuje nowej porcji popkarmu i wydala nie strawiona hityne

42d3e78f26a4b20d412==