PDA

Zobacz pełną wersję : Dzisiaj taka jazda w arkadii.



KoReXoN
27-01-2014, 09:59
Wczoraj przychodze do kakadu w arkadi, a w jednym terra przy kasie siedzą jakieś żabki. Patrze na nazwę łacińską, pierwszy człon chyba Phrynohyas, ale to nie była rzekotka żabia. Takie ropuszki czarne w czerwone nie równomierne paski.
Przyglądam się dokładnie i widze, że jedna zakopała się pod pojemniczkiem na wodę. Tylko, że w pojemniczku zamiast wody był suchy torf. Looknołem ogólnie całe terra było suche jak pieprz.
-Przepraszam czy one mogą mieć TAKĄ wilgotniść?
-Jaką, ?
-No taką niską?
-Wczoraj im zraszałem i przez noc wyschło.
-Dobrze, a może pan sprawdzić czy ta żaba(wskazałem tą mizerote zakopaną) żyje? Bo nawet jeśli to nie dużo jej zostało w takich warunkach.
-(koleś popatrzył, nawet nie otworzył terra) No siedzą sobie.


Wyszedłem, ze sklepu. Przychodze następnego dnia bo kumpel chciał kupić słuchawki. Zaglądam do kakadu, a tam żabek 2 razy mniej. A jedna cały czas pod miseczką, tylko wugląda jeszcze marniej i jakaś powykręcana.

- Pszepraszam, ale byłem i widzę, że sytuacja się nie zmieniła. Po pierwsze powunny mieć dostęp do wody, a podrugie. Prosze sprawdzić czy ta pod miską żyje.
-Babka wyciąga trupa, podchodzi przełożony i mówi: Co? kolejna...
- Wczoraj mówiłem temu panu, że one muszą mieć dostęp do wody bo zdechną.
-Witek nalej wody żabom. (podchodzi frajer który dzień wcześniej im nie nalał i zdechły)
-Mówiłem, panu, że to się tak skończy.
- Ja tu nie jestem od nalewania.
-My tu nie będziemy codziennie przychodzić i przypominać panom, o wilgotności. Narazie.


No to tyle na temat kolejnego sklepu zoologicznego w warszawie. Acha Zostały dwie żaby z czego jedna była połamana.

djtommi
27-01-2014, 10:20
fotka sie nie wczytuje, ja wczoraj bylem w arkadii to nie widizalem w ogole plazow tylko terra rop. Agi ale chyba jej nie bylo choc switlo bylo zapalone ale tez bylo w srodku sucho.

Silent_Dragon
27-01-2014, 10:41
Witam
Mowiłem że Kakadu to ........ i zwierzaki sie tam meczą to nikt mnie nie sluchal!! A te żaby to też widziałem w Arkadii bo wczoraj byłem, ale już nie chciałem o tym pisać :/
Według mnie miały syf i za niską wilgotnośc, ale nie przyglądałem się czy zyja.
Pozdrawiam

KoReXoN
28-01-2014, 06:53
Bez kitu, masakra. Jeszcz mówie matołom, żeby zwilzyli. Ale co tam szef przywiezie nowe żaby. One są w tym terra jak wchodzisz to po lewej stronie przy kasach.

Rickson
28-01-2014, 07:36
cholera ale jazda...nie mozna tego gdzies zglosic?Zglosic pewnie i mozna,chodzi mi o to,zeby ktos zareagowal...Macie jakies pomysly co robic w takich przypadkach?

Wojtyla
31-01-2014, 08:14
ehhh oni chyba robie te sklepy zeby slurzyly jako ZOO (muwie o sklepach w wawie w jakich centrch handlowych) bo jak jestem gdzies w sklepie to podchodza jakies drechy do terra i
- ty patrz jaki jaszczur ...
- o k**** jakbym takiego zobaczyl na wolnosci to bym odrazu zajebal...
(serio slyszalem taka rozmowe )
no i wogule pelno ludzi przychodzi sie tylko GAPIC

Bylem ostatnio w skelpie w realu ... leg tam byl trzymany w (UWAGA)
KUWECIE DLA KOTA
leg byl dosyc duzy wogule w tej kuweci nie mugl sie ruszac :(

Łysek
13-02-2014, 03:31
sluchajcie ale niestety w wiekszosci sklepow (rowniez Kakadu) teraria i zwierzaki egzotyczne maja na celu przyciagnac gapiow a w efekcie potencjalnych kupcow (rowneiz na inne produkty).
I tak to glownie z tym jest ze w niektorych sklepach zwierzaki sa meczone tylko po to aby przyciagaly ludzi... :(

42d3e78f26a4b20d412==