PDA

Zobacz pełną wersję : MIAZGA MIAZGA MIAZGA



KnockeR
12-02-2014, 14:33
Znalazłem tą stronkę w necie i już odkładam kase na drzewołazy i na całe terra za jakieś 2 lata zaczynam budowe :) Powaliła mnie ilość jarzyniówek...

http://www.poison-frogs.nl/e0302.html

Silent_Dragon
12-02-2014, 14:43
Witam
Teraz w biofilu sa super drzewolazy, moje ulubione - Dendrobates azureus.
Tylko kurcze drogie, ale jakbym mial kase to bym bral bez zastanowienia :)
No to terra wymiata.
Pozdrawiam

KnockeR
12-02-2014, 15:06
Witam witam :)
Azureusy są Boskie !!
Ale ja neleże do tych hodowców, którzy najpierw budują terra i gdy mają już wszystko gotowe to kupują zwierzaki :) Najpierw odłożę kasę, później wymyślę gdzie to będzie stało a jest to w moim przypadku nielada problem bo mam pokoik 3 na 3 metry w którym już jest po prostu wszystko !! I gdy już spełnię te 2 warunki to rozpocznę budowę dzieła sztuki :) Napaliłem się jak dziecko z Etiopi na kotleta...

Silent_Dragon
12-02-2014, 15:36
Witam :)
Heh ja narazie zostanę przy ,,boskich" chwytnicach.
Ja tu narzekam ze chce drzewolazy, a przeciez one tez sa piekne :)
Jedna super rzecz podoba mi sie w drzewolazach - wiekszosc jest dzienna a chwytnice niestety caly dzien przesypiaja i dopiero po zgaszeniu swiatla sie budza :(
Pozdrawiam

ponczos
13-02-2014, 01:03
A ja z braku miejsca i funduszy pozostaję przy najbardziej boskich... KUMAKACH!! :)) BTW: Terra fantastyczne.

Double
13-02-2014, 08:54
ja miałam już gotowe terrarium dla drzewołazów (made by Biofil - wodospad, rośliny z lasu tropikalnego, mech, szmery bajery), ale w końcu musiałam zrezygnować z tego marzenia mojego życia, nie z powodów finansowych, ale dlatego że bałam się, ze nie wykarmiłabym żabek... (eskperci od dendro. powiedzieli mi, że jedna żabka zjada codziennie 20 sztuk wylegu lub owocówek :|)
Wydzielam chyba jakieś zabójcze promieniowanie i w moim domu nawet muszki owocówki nie chcą sie rozmnażać, a cały wylęg świerszczy jaki uda mi się wyhodować idzie dla wiecznie głodnego stada mikroskopijnych scynków... :(

Grzechoo
14-02-2014, 15:16
double nie narzekaj i tak masz w domu wiecej zwierzat niz wiekszosc z nas wiec nie marudz. a wracajac do tematu to gosc wie co robi. profesjonalne tarra

jerry lee
28-02-2014, 16:29
ARCYDZIEŁO
MEGA DOBRE !!!!!:) drzewolazy to jest coś!!!!!!!!

Mafioso
12-03-2014, 01:22
a ja mam pytanie jak on zrobił te ściany w terra

42d3e78f26a4b20d412==