PDA

Zobacz pełną wersję : Pilnie Potrzebna Pomoc!!:( - kumaczki



djtommi
23-04-2014, 09:21
Witam
Pisałem w poprzednim posice ze jeden z mlodych kumaczkow mial jakis wypadek, dzis przyjzalem sie temu blizej i chyba jest to rozciecie w okolicach miesca w ktorym kiedys byl ogonek. mozliwe ze jest to spowodowane przez kamien bo dis zauwazylem ze ma jeden ostry kant i juz go wyjolem. Z rany wystaje kawalek blony lub narzadu, dokladnien ie da sie tego zidentyfikowac. Zabka jest wychudzona poniewaz od momentu kiedy to zauwazylem czyli z 3-4 dni temu nic nie chce jesc i teraz nie wiem co z nia zrobic. Wczesniej byla normalna i jadla wiec napewno to wina tego wypadku. Mam obciac to czy cos?? macie jakies pomysly??
bardzo prosze o pomoc.

Nestor
23-04-2014, 15:22
Jeśli to wytrzewienie (wnętrzności wystają na zewnątrz, przez dziure w powłokach), to nie sądze żeby była jaks szansa, ze z tego wyjdzie. Jeśli uszkodzona jest tylko skóra, to powinno się zagoić. Obejzyj dokładnie tą ranę i napisz jak wygląda to co z niej wystaje, albo zrób zdjęcie.

djtommi
23-04-2014, 23:47
zdjecia nie moge zrobic bo moj brat sprzedal aparat i czekamy na nowy. Co do wygladu to tak jak pisalem ma to z 2-3 mm i jest przezroczyste tak jak wlasnie kawalek tkanki, wczesneij bylo czerwonawe ale teraz zrobilo sie przezroczyste bardziej, dzis nadal bede probowal ja nakarmici zobaczymy co bedzie.

42d3e78f26a4b20d412==