PDA

Zobacz pełną wersję : początek z płazami



Klimak
26-05-2014, 06:37
nie miałem nigdy do czynienia jeszcze z płazami, narazie chce zrobić terra nie wiem nawet jeszcze dla jakiego gatunku (tu proźba o jakieś propozycje)

a pomysł na terra mam taki: dość wysokie ścianka z kory z mchem, full roślinek, b.wilgotne podłoże i 1/3 terra to zbiornik wodny pod którym będzie drógie dno czyli w 1/3 będzie zbiornik który będzie jeszcze pod tym całym podłożem(oddzielony szybą) nie wiem jak to opisać żeby wszyscy zkapowali...to tak jak by do akwarium z rybkami włożyć jeszcze jedno płytkie akwaterrarium które będzie pływać.


i co o tym myslicie ujdzie?

Double
26-05-2014, 09:42
to terrarium będzie odpowiednie praktycznie dla każdego gatunku rzekotek czy leptopelisów :) trzeba tylko wymiary terra dopasować do danego gatunku i ilości zwierząt. Gdybym była żabą nadrzewną, byłabym bardzo zadowolona, gdybym miała taki domek ;-)

Saurus
26-05-2014, 12:42
W takim terra to jak Double powiedziala- cos nadrzewnego, jesli zbudowalbys akwaterrarium- zdecydowanie polecam Kumaki dalekowschodnie, sa niezwykle zarloczne i pocieszne, taka gromadka ;) Samce fajnie kumkaja :)

Klimak
26-05-2014, 23:32
no to zaczynam bra sie za budowe:] najpierw szkoło odpowiednie załatwiz trzeba:)
dzięki i do usłyszenia:P

42d3e78f26a4b20d412==