PDA

Zobacz pełną wersję : co pod choinke??????????



treblas
27-10-2011, 12:22
dzisiaj byBem z mamuska w realu w poznaniu i kto mieszka w poznaniu wie ze jest tam bardzo fajny sklep zoologiczny i wstapilismy tam a ze mam jescze cos wybrac sobie pod choinke(a przezent juz sobie wybralem ale nie napisze jaki i mialem cos jescze sobie wybrac) i gdy weszlismy ku mojemu zdziwieniu mame przyciagnelo pudelko z patyczakakmi i mama spytala sie mnie czy nie chce takiego ale ja nie mam pojecia jak sie takie choduje wiem ze na tej stronce jest opis ale chcialbym wiedziec cos od specjalisty w dziedzinie patyczakow rogatych.



niech mi ktos napisze cala chodowlem, jak sie je choduje i jak sie je rozmanaza


z gory dzieki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaca
27-10-2011, 13:14
Wejdź na stronkę:
www.phasmodea.prv.pl
Znajdziesz tam mnóstwo informacji na interesujący Cię temat.

Krzysztof.W
27-10-2011, 15:45
A może kup sobie chomika?,Co, łatwiejszy w chodowli.
Bo patyczaki nie łatwo chodować zwłaszcza w zimie.

Z tym bakcylem do terrarystyki trzeba sie urodzić.

Ja na poczatku swojej przygody ze zwierzętami chodowałem chomiki, myszy i świnki morskie, dźdźownice, ślimaki, patyczaki,świerszcze, kruszczyce,bug wie co jeszcze ,a pużniej rybki, i wkońcu bezkręgowce trudniejsze w chodowli i Gady najtrudniejsze ale zalezy dla kogo , bo nie dla mnie.

chłopie to moja porada dla ciebie Bez-obrazy ok.

Cześć

treblas
27-10-2011, 23:09
tak tylko ja wlasnie dlatego chciaBem sobie kupic patyczaka z tego powodu ze mialem tak:3 chomiki,2swinki morskie,1 psa,i kota który ostatnio zdechl ze starosci i posiadam nadal rybki


mam takie pytanko do was
jak przyrzadzic inkubator?????

i mama sie zgodzila na kupno patyczakow i w najblizszym czasie jade po nie

hhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrraaaaaa aaaaaaaa!!!!!!!!!!!!

adampl
28-10-2011, 09:57
Jaca już napisał, że wiele informacji o patyczakach znajdziesz na http://www.phasmodea.prv.pl, oprócz opisu gatunku patyczaka rogatego znajdziesz też dokładny opis jak przygotować inkubator do jajek, bezpośredni link:
http://www.mga.com.pl/~adampl/005/h006/h006.php

42d3e78f26a4b20d412==