PDA

Zobacz pełną wersję : Ucieczki węży.



GAJUS
04-01-2014, 02:53
Jestem obecny na forum dopiero od końca zeszłego roku, ale zadziwia mnie ilość postów dotyczących ucieczek węży z terrariów. Nie będę opisywał mojego terra, żeby ktoś nie powiedział, że się przechwalam, ale wydaje mi się, że odpowiednio wykonane terrarium uniemożliwia ucieczki ( chyba, że jak kiedyś czytałem, terrarium ktoś przykrywał kartonem ). Czyżby nasi dłuuuuuuuuudzy pupile potrafili odsuwać szyby, albo podnosić ,,wieka'', które można przecież wyposażyć odpowiednie zamki. Najwięcej szkody w czasie takiej ucieczki może ponieść wąż i to dla niego powinniśmy mieć takie terraria, aby go uchronić od złego ( np. śmierci w komputerze - wyrazy współczucia ).

erjot
04-01-2014, 04:28
Zgadzam się. Też od paru lat hoduje węże. Po pierwszej ucieczce(niedoceniłem elastyczności E.obsoleta) kolejna nie miała miejsca. Uczcie sie na błędach!!!!!
POZDRAWIAM ssssssssssss

ironkapela
04-01-2014, 04:30
A tak z ciekawosci zapytam. Po co jest ten temat?? Przeciez kazdy normalny terrarysta stara sie robic terrarium tak, aby wezowi bylo w nim dobrze. Ucieczki wezy zdarzaja sie czesto poczatkujacym terrarysta, ktorzy nie doceniaja mozliwosci swoich wezy. Mi raz uciekl waz, lecz sie od razu znalazl. Powodem tego byla malutka szpara obok zarowki. Nigdy bym nie pomyslal ze waz sie przez nia przecisnie. Od razu po tym wydarzeniu zrobilem takie ogledziny i tuning terrarium, ze teraz to mucha by z tamtad nie wyleciala. Pozdrawiam

GAJUS
04-01-2014, 04:53
Może dzięki niemu choć paru początkujących nie popełni błędów przy budowie terrarium i nie będzie musiało przewracać chaty ,,do góry nogami'' poszukując węża.

42d3e78f26a4b20d412==