PDA

Zobacz pełną wersję : Ostrzeżenie !!



Anolis.
04-08-2012, 02:12
Ello @ll,
Odkryłem dziś rano że aż 7 świerszczy padło mi i zastanawiałem się dlaczego :/ Teraz wiem najadły się pokarmu dla rybek !!!! Więc radze wszytkim hodowcą świerszczy nie podawać pokarmu dla Świerszczy!! Najlepiej podawajcie Płatki Kukurydziane i kawałki owoców !!!!

Pozdro!!

Bartek(Anolis)

Hari
04-08-2012, 02:27
Jestes pewnien ze pokarm dla rybek?? Moze jakis dziwny miales. Prawie wszyscy karmią wylęg lub starsze takim pokarmem i jest dobrze. Aha i swierszcze wolą platki owsiane od kukurydzianych ;)

Jaca
04-08-2012, 02:30
ja myślę, że ten pokarm dla rybek był po prostu zepsuty (zawilgocony)

KnockeR
04-08-2012, 02:43
Moje swierszcze wcinaja suszone dafnie, pokarm roslinny z firmy tropical, oraz pokarm dla żołwi gamarusa + owoce i warzywka i rozwijają się prawidłowo od pierwszego wrzeźnia niektóre już do szkoły chodzą i uzyskują pozytywne wyniki w nauce;)

Looo
05-08-2012, 10:47
Ludzie, opanujcie sie zanim wpiszecie taki "ostrzezenie"...jest milion powodow dla ktorych zdychaja swierszcze....i nie jest nim pokarm dla rybek !

Grzechoo
05-08-2012, 17:03
nie wiem co jest z waszymi swierszczami ale moje niedosc ze rosna na potege to jeszcze zaden nie zostal zjedzony. jeden mi tylko zdechl ale to moja wina bo go wytloczka od jajek przygniotlem ;-) dodam ze mam swierszcze kubanskie i karmie je tylko pokarmem dla rybek i kapusta pekinska. od 2 dni mieszka z nimi konik polny. rozbestwil sie i urzadza mi koncerty. ale jak tylko modlicha strawi poprzedniego to dostanie tego. co ciekawe 2 swierszcze rosna duzo wolniej od poprzednich sa jakies 4 razy mniejsze?!? nie wiem co z nimi jest.

42d3e78f26a4b20d412==