PDA

Zobacz pełną wersję : Czy takie terrarium może być ?



Iguanas
06-01-2014, 11:07
Witam !
Czy dla młodego legwana zielonego wystarczy i czy może być akwarium po hodowli rybek o wymiarach: dł.=80cm, wys.=36, szer.=30 ?? Widziałem w którymś poście bardzo ładnie pokazany plan budowy terrarium i musze powiedzieć że swoje zaczołem robić w taki sam sposób ! Chce zrobić dla legwana wodospad, ale nie wiem czy to sie opłaca czy legwan potrzebuje wodospadu ??

Conqueror
06-01-2014, 11:20
niepotrzebuje.... pozatym w takim terrrium musiał by być niski....

Brach
06-01-2014, 11:55
Hej Siostrzeniec...
no widzę, żeś ostro wziął się do roboty!!! już budujesz, jestem pełna podziwu...za taką dzielną postawę , masz u mnie surpriza!!!!!!!!!!!

die
06-01-2014, 12:05
wedlug mnie stanowczo za male jest to terrarium. Szczegolnie ta wysokosc. Naprawde nie ma sensu meczyc smoka. 36 cm na wysokosc to bardzo malo, nie mowiac juz o tym ze w akwarium nie bedzie odpowiedniej cyrkulacji powietrza..Pomysl jeszcze nad tym ze legwan dosc szybko rosnie...
Pozdrawiam

Biber
06-01-2014, 13:21
jak dla mnie nie ma sensu go do takiego pchać... zbuduj większe żeby w nim troche pomieszkał i się nie męczył

WaRiaT_1986
06-01-2014, 15:34
Stanowczo za małe !

Długi
06-01-2014, 15:46
moze dla malutkiego lega by nie bylo za male... ale raptem na kilka miesiecy. jest to ekonomicznie bez sensu inwestowac w tak maly zbiornik. wydasz kupe kasy na jkies wodospady a za kilka miesiecy bedziesz to wyrzucal i ladowal kolejne zlotowki. zaczekaj lepiej jeszcze chwile i fundnij legowi porzadne terra ktore bedzie rowniez sprawialo przyjemnosc tobie na dluzsza mete.

Pozdrawiam

Dlugi

Iguanas
07-01-2014, 13:10
Dzięki za odpowiedzi ! Już w planach jest nowe ! o wieeeele większe ! Raj dla lega ( moim zdaniem ) jak już będzie podam wymiary :) i może jakieś małe krok po kroku urządzanie go z fotkami ! Jeszcze raz wielkie dzięki ! a złotówki ( cieżko zarobione ) zainwestuje jednak w większe poczekam troche ale napewno sie opłaci !

DUCH
08-01-2014, 15:47
Moje legwany z początku były w terraium o wys 40cm i w sumie mniejszym od twojego. Takie terrarium może być dobre, ale zależy na jak długo. Na sam start może być, ale trzeba mieć na uwdzadze, ze dla legwana będzie szokiem przejście z małego do całkiem dużego terrarium. Dla tego Ja bym je postawił pionowo jesli jest taka możliwość.

42d3e78f26a4b20d412==